MEDOJEVIĆ PONOVO ŠOKIRAO CRNU GORU: Iza prisluškivanja lidera opozicije stoje Milo i Aco, nova Vlada ima pogodbu sa njima!
LIDER Pokreta za Promene Nebojsa Medojević, poručio je da su nalogodavci prisluškivanja lidera nekadašnje opozcije braća Đukanović - Milo i Aco.
Novosti
- Dejan Peruničić nije nalogodavac protivustavnog i nezakonitog tajnog praćenja i prisluškivanja lidera opozicije. Nalogodavci su braća Milo i Aco Đukanović, dok je Dejan Peruničić obični izvršilac naloga braće Đukanović. Ali, ova vesela Vlada to ne sme ni da izgovori, a kamoli da procesuira braću Đukanović, jer sa njima ima neku pogodbu - ocenjuje Medojević.
- I još nešto, glavni operativac DPS-a i Peđe Boškovića u ANB koji je dostavljao podatke portalu UDAR je Mihailo Martinović, koji je sada najbliži saradnik Vukšića i koji špijunira svoje kolege novom šefu. Njega su u službu doveli ljudi veoma bliski braći Đukanović, sa kojima je u rodbinskim vezama! - poručuje Medojević.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)