UMRLO DESET ŠTIĆENIKA: Posle ulaska korone u Dom starih u Bijelom Polju zaražene 104 osobe

U DOMU starih u Bijelom Polju infekcija korona virusom potvrđena je kod ukupno 82 korisnika i 22 zaposlenih, a od 26. januara od posledica COVID-a 19 preminulo je 10 štićenika, saopšteno je iz Instituta za javno zdravlje Crne Gore.

УМРЛО ДЕСЕТ ШТИЋЕНИКА: После уласка короне у Дом старих у Бијелом Пољу заражене 104 особе

Foto: Dom starih, Fejsbuk

U Opštoj bolnici Bijelo Polje na lečenju je trenutno devet korisnika Doma. Od početka registrovanja epidemijskog javljanja COVID-a 19 do danas, u Domu starih Bijelo Polje infekcija novim korona virusom je laboratorijski potvrđena kod 82 korisnika i 22 zaposlena. Zajedno sa higijensko-epidemiološkom službom bjelopoljskog Doma zdravlja, a u cilju suzbijanja epidemije korona virusa u Domu za stare u Bijelom Polju, nastavićemo da pružamo svu neophodnu podršku i pomoć iz domena svog rada i zakonskih nadležnosti, navodi se u saopštenju Instituta za javno zdravlje.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

Klimatske promene su odgovornost svih aktera društva