POČELA VAKCINACIJA U CRNOJ GORI: Prvu dozu primio štićenik Doma za stare "Grabovac"

VLADIMIR Žderić, štićenik Doma za stare "Grabovac" u Risnu, primio je prvu dozu vakcine protiv korona virusa u Crnoj Gori.

ПОЧЕЛА ВАКЦИНАЦИЈА У ЦРНОЈ ГОРИ: Прву дозу примио штићеник Дома за старе Грабовац

Foto: V.K.

Iz Instituta za javno zdravlje saopštavaju da su ekipe Instituta i Doma zdravlja Kotor potom prvu dozu vakcinu dale i lekarima doma - dr Nikoli Popoviću i dr Damiru Adroviću.

- Najbitnija faza u borbi protiv pandemije kreće - naveli su iz Instituta na Tviteru.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

LAKŠE JE NEGO ŠTO MISLITE: Šta da radite kada vam se farmerke skupe? Sjajan trik!