LUDILO NA ULICAMA NIKŠIĆA: Građani slave, izašli da isprate DPS u prošlost (FOTO/VIDEO)

GRAĐANI Nikšića samoinicijativno su izašli vozilima na ulice da proslave pobedu na izborima 14.marta.

ЛУДИЛО НА УЛИЦАМА НИКШИЋА: Грађани славе, изашли да испрате ДПС у прошлост (ФОТО/ВИДЕО)

Foto: V.K.

Bez stranačkih obeležja, ali sa trobojkama i državnom zastavom stotine automobila slilo se iz pravca Vidrovana i Župe nikšićke u gradske ulice i bulevare.

Na kamionima, i drugim četvorotoškašima energija mladosti prati DPS vlast u ovom gradu u prošlost.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (2)

VIŠE OD MEDALJE: Olimpijski duh koji inspiriše generacije