DPS PUCA PO ŠAVOVIMA, DEMANTUJU SAMI SEBE: I šef biračkog odbora rekao - niko nije pretučen!
OPŠTINSKI odbor DPS je nepotpisanim saopštenjem, uz pretnje, izvestio javnost o navodnom incidentu oko prebijanja njihovih članova Biračkog odbora.

Foto: Printscreen
Ipak, navode o prebijanju je demantovao sam šef Biračkog odbora koji je iz koalicije Evropski tim za Nikšić u kojoj je i DPS – Vladan Kankaraš.
Kankaraš je novinarima rekao da je došlo do prekida glasanja i da nije bio tu u tom trenutku.
- Nije niko pretučen, nastavljeno je glasanje. Izborni materijal je otiman van biračkog mjesta… Sve je urađeno u skladu sa zakonom - saopštio je Kankaraš.
Preporučujemo

ZATVORENA BIRAČKA MESTA: Ovako je protekao izborni dan u Nikšiću (FOTO/VIDEO)
14. 03. 2021. u 07:03 >> 20:03

MILO SPREMA NEREDE: Sakupljaju 300 momaka da naprave haos u Nikšiću
14. 03. 2021. u 15:30

"PLENUM SA 7 LjUDI? NEMA GA VIŠE! U ZGRADI JE HAOS, 4 DANA TREBA DA SE ČISTI" Dekanka Filološkog fakulteta lično izbacuje zgubidane iz zgrade
NEKADA najveća blokaderka, dekanka Filološkog fakulteta, Iva Draškić Vićanović izbacila je blokadere iz zgrade fakulteta.
22. 07. 2025. u 14:41 >> 16:30

ŠOK PRIZOR NA EVZONIJU: Čovek stigao na granicu u ovo vreme, nema žive duše! Evo kada da krenete put Grčke
LETNjI odmor za mnoge građane Srbije i regiona započinje u beskrajnom redu na graničnom prelazu Evzoni, na ulazu iz Severne Makedonije u Grčku.
20. 07. 2025. u 11:15

VELIKE DEVOJKE: Federerove ćerke više nisu male - lepe bliznakinje, vidite na koga liče (FOTO)
PORED njih dve, Rodžer Federer je otac dvojice dečaka - Lea i Lenija.
22. 07. 2025. u 17:19
Komentari (0)