DAJKOVIĆ: Milo je pao u Nikšiću!

Slavi narode moj! Srpski narod više NIKADA neće biti ugnjetavan u Crnoj Gori! - napisao je politički aktivista Vladislav Dajković na Fejsbuku.

ДАЈКОВИЋ: Мило је пао у Никшићу!

Foto: Facebook

On tvrdi da je Milo poražen.

Podsećamo, Koalicija za budućnost Nikšića sa demokratama ima 5 mandata više od DPS-a!

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

Otac Jovan: LJudi nisu imali dece dugo, posle molitve ovde bog ih je udostojio da dobiju potomstvo