"NIKŠIĆ JE OD SINOĆ SLOBODAN GRAD!" Draško čestitao pobedu na izborima, nastavlja se oslobođenje Crne Gore
GRADONAČELNIK Banjaluke Draško Stanivuković čestitao je Nikšićanima sinoćnu pobedu na lokalnim izborima.

Foto: PDP
- Nikšić je od sinoć slobodan grad. Padom Mila Đukanovića u njegovom rodnom gradu nastavljeno je veliko oslobađanje Crne Gore od višedecenijskih okova kriminala i korupcije - napisao je Stanivuković na tviteru.
On je Nikšićanima čestitao na hrabrosti i odvažnosti, jer kako kaže, trebalo je sakupiti snage i odupreti se jednom sistemu koji je godinama duboko ukorenjen kroz institucije.
Podsećamo, Stanivuković je pred izbore pružio podršku koaliciji "Za budućnost Nikšića".
- Pad režima Mila Đukanovića počeo je prošle godine, a vrhunac tog pada biće pobeda u njegovom rodnom Nikšiću. Pozivam građane Nikšića da podrže Koaliciju "Za budućnost" Nikšića, pod rednim brojem 4 - rekao je tada gradonačelnik Banjaluke.
Preporučujemo

OGLASIO SE MEDVEDEV: Makron će zauvek nestati ovog datuma
FRANCUSKI predsednik Emanuel Makron ne predstavlja pretnju i nikome neće nedostajati nakon što mu se završi mandat, izjavio je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Rusije Dmitrij Medvedev.
06. 03. 2025. u 07:47

"BIĆETE UHAPŠENI ILI PROTERANI" Tramp zapretio studentima ako započnu nezakonite proteste
AMERIČKI predsednik Donald Tramp zapretio je da će ukinuti savezno finansiranje fakultetima, školama i univerzitetima koji omogućavaju „nezakonite proteste“.
04. 03. 2025. u 15:24

PREMINUO PEVAČ BORA BOJIĆ: Bio je vlasnik čuvenog svadbarskog hita i solista Radio Beograda
NARODNA muzika je ostala bez još jednog velikog majstora. 4. marta 2025. godine.
05. 03. 2025. u 19:04
Komentari (0)