Politika
"KO SI BRE TI?" Predsednik najavio tačan datum kada portal kreće sa radom
26. 06. 2026. u 07:56
"USKORO ĆE IZBORI, BIĆE MNOGO TEŠKI..." Vučić otkrio rezultate najnovijih istraživanja
26. 06. 2026. u 07:43
ISTORIJSKI DAN ZA SRBIJU! Otvara se deonica autoputa Adrani–Preljina!
26. 06. 2026. u 01:05
Tenis
MASKE SU PALE! Otkriveno šta Novak Đoković misli o Janiku Sineru! (FOTO)
25. 06. 2026. u 17:01
Fudbal
VELIKI USPEH AUSTRALIJE: Prošla je dalje kao druga iz grupe "D", Paragvaj će strepeti za mesto u šesnaestini finala SP
26. 06. 2026. u 06:20 >> 06:20
AMERIKANCI OSTALI BEZ REKORDA: Turci povratili nešto od izgubljenog ponosa (VIDEO)
26. 06. 2026. u 06:14 >> 06:14
MAJSTORIJA ELANGE! Ovom "lepoticom" je odveo Švedsku u nokaut fazu Mundijala! (VIDEO)
26. 06. 2026. u 03:44
Miro Markovic
29.03.2021. 21:23
Господине Донко Ракочевићз, скидам капу и клањам Ти се на лепо написаном отвореном писма немачком амбасадору у Црној Гори.Одрастао сам недалеко од масовних гробова од преко 7)седам хињада) невиних крагујевачанан који си невини поубијани 21. октобра 1941 у Крагујевцу ос стране Хителерових Немаца укључујуци све мушке ђаке из Крагујевачке гимнанизе, које су заједно са њиховим професорима крвнички поубијали само зато што су Срби и што се опирали намачкој другој окупацији Другог светског рата. Као да Немацима није све то довољно па су се вратили токо пролећа 1999.али из ваздуха, када су на привемено окуипирали нашу свету замњу на Косову и Метохији.
Braco
29.03.2021. 21:51
SVAKA CAST DONKO. ALI SE SVE BOJIM DA SE ON TA TRI GENOCIDA I NE SJECA ILI SE PRAVI LUD.
Mala
29.03.2021. 22:08
Bravo, gospodine!
Laki
29.03.2021. 22:15
Dobro mu je i rekao
Mišo Peć
29.03.2021. 23:07
Bravo za gospodina Rakočevića.
Vera
30.03.2021. 01:44
Bravo! Sram bilo svakog Nemca da reč ikad progovori, a da nije izvinjenje za sve sto su učinili i srpskom i mnogim drugim narodima.
Dragan
30.03.2021. 03:40
Потомци фашиста, потомци робовласника, колонизатора, потомци оних који су полчинили највеће геноциде у историји човечанства ће спочитавати измишљени геноцид а ћуттати и непризнавати властите геноциде, које и данас чионе другачијим средствима него у прошлости
Novi
30.03.2021. 04:41
Zna to on dobro i svi koji vladaju svetom.
Nikola
30.03.2021. 09:59
Svaka čast! Stalno, konstantno, bez prestanka u što vecem broju i javno i lično svim zločinačkim zemljama i njihovim prestavnicima treba ovakva pisma slati. Obelezavati te zločine ispred njihovih ambasad. Da znaju da nismo zaboravili i da necemo oprostiti. Da znaj da znamo ko su i šta su i kakve i dans imaju namere sa nama. Mada svi znamo da ih bas briga ali bar da im ne bude ugodan boravak.
dusan
30.03.2021. 15:15
Svaka cast gospodine Rakocevicu.Ali u svoj toj istini koju ste mu predocili jedini je problem sto ga istina uopste ne pogadja.Zna on sve vrlo dobro koliko njegovi sunarodnici cinili genocida nad Srbima,i ubedjen sam da bi bio zadovoljan da se tako nesto opet ponovi.To su takav narod,i gotovo ceo zapad je takav.
vera
30.03.2021. 18:36
Dodala bih da je Nemački projekat etničko čišćenje Srba iz Krajine što je Tuđman u "brijonskom transkriptu" i priznao. Hrvati su izvršioci uz pomoć NATO avijacije i " penzionisanih" američkih oficira. i otima Nemački je prijekat i otimanje Kosova i Metohije. Nemačke obaveštajne službe su pripremale teroriste OVK. Amerikanci su se uključili kad su Nemci pripremili teren. Izgleda da se zaboravila lažna obaveštenja ministra rata Nemačke Rudolfa ŠARPINGA da su Srbi na stadionu u Prištini osnovali konclogor i izmišljeni plan "POTKOVICA" !!!