ZA PRAVDU! Građani Nikšića izašli na ulice zbog sramne odluke Zdravka Krivokapića (FOTO)
U PODNOŽJU Sabornog hrama Svetog Vasilija Ostroškog u Nikšiću, na Trgu Šaka Petrovića, sabralo se nekoliko stotina građana koji daju podršku ministru pravde Vladimiru Leposaviću.

Foto: V. K.
- Ne damo ministra! Za pravdu, čulo se iz grla okupljenih Nikšićana.
Podsećamo, premijer Crne Gore Zdravko Krivokapić pokrenuo je postupak smene ministra pravde, ljudskih i manjinskih prava Vladimira Leposavića.
Krivokapić je tokom vanrednog obraćanja rekao da su Leposaviću "progledali kroz prste" kada je u pitanju bio istup u vezi Zakona o amnestiji i okolnosti oko usvajanja tužilačkih zakona.
On kaže da je "nedopustivo da ministar pravde iznosi svoje stavove".
- Ja sam spreman da priznam da je u Srebrenici učinjen zločin genocida kada se to i nedvosmisleno utvrdi - izjavio je ministar Leposavić.
Preporučujemo

PLjEVLjIMA "KOMITE" NEĆE VOZITI: Umesto autokolone, samo jedno vozilo
05. 04. 2021. u 17:52

SNAŽAN UDARAC ZA KRIVOKAPIĆA: Demokrate neće da glasaju protiv Leposavića!
05. 04. 2021. u 16:18

OGLASIO SE ANDRIJA MANDIĆ: Nećemo podržati razrešenje Leposavića! DF će slediti volju naroda
05. 04. 2021. u 15:23 >> 15:28

HOR ĆE PEVATI NA SAHRANI: Ovako će Saša Popović biti ispraćen na večni počinak, opelo će služiti više sveštenika
KREATIVNI direktor "Granda" Saša Popović preminuo je 1. mata u bolnici u Parizu, a u četvrtak će biti sahranjen na Bežanijskom groblju i njegovi najmiliji će ga ispratiti uz hor.
04. 03. 2025. u 17:37

"BIĆETE UHAPŠENI ILI PROTERANI" Tramp zapretio studentima ako započnu nezakonite proteste
AMERIČKI predsednik Donald Tramp zapretio je da će ukinuti savezno finansiranje fakultetima, školama i univerzitetima koji omogućavaju „nezakonite proteste“.
04. 03. 2025. u 15:24

"HOĆU EUTANAZIJU" Vedrana Rudan donela odluku: "Rekla sam deci da je gotovo, neću da umirem na rate"
ZA lečenje joj je bilo potrebno dosta novca, a deo je stigao iz Srbije, od direktora izdavačke kuće koja objavljuje njena dela.
03. 03. 2025. u 09:53
Komentari (0)