NOŽ U LEĐA SRBIMA: Milo na tajnom sastanku sa Milom i Krivokapićem bio i Bečić
PREMIJER Zdravko Krivokapić se danas tajno sastao sa predsjednikom Crne Gore Milom Đukanovićem. Tom sastanku je pisustvovao i Aleksa Bečić, a što je potvrdilo i tamošnje Ministarstvo odbrane.

Foto: AP Photo/Risto Božović/Predsedništvo Crne Gore/DF
Krivokapić i Bečić su tražili od Đukanovića podršku za smenu ministra pravde Leposavića, a zauzvrat Đukanović je tražio od premijera i predsednika Skupštine da nastavi proces udaljavanja od DF-a i njihove prosrpske politike, što je nakon sastanka
Na sastanku je takođe dogovoreno da ostanu kadrovi DPS-a u Upravi za carine, Centralnoj banci, Upravi prihoda i bezbednosnom sektoru i da se opstruira čistka kadrova lojalnih Milu Đukanoviću uključujući i tužilaštvo.
Posle otkrića koje se desilo na sastanku sa liderima parlamentarne većine u Crnoj Gori, u tamošnjim medijima su se pojavile informacije da je danas bio sastanak Saveta za odbranu i bezbednost, ali sa tog navodnog sastanka nema fotografija.
Navodi se da Aleksa Bečić uopšte ne dolazi na sastanke s liderima parlamentarne vecine, ali je zato vrlo redovan kad ga zove Milo Đukanović.

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"SA RAČUNA PODIGNUT OGROMAN NOVAC, KONTEJNER NESTAO" Lanetova ćerka iznela nove tvrdnje o imovini pokojnog oca
PROŠLO je četiri godine od smrti legende našeg glumišta, Milana Laneta Gutovića, koji nas je napustio 25. avgusta 2021. u 75. godini.
02. 09. 2025. u 21:21
Komentari (0)