VLADIKA JOANIKIJE SE VAKCINISAO: Episkop primio prvu dozu Fajzera
NjEGOVO Preosveštenstvo Episkop budimljansko-nikšićki i administrator Mitropolije crnogorsko-primorske g. Joanikije u katedralnom manastiru Đurđevi Stupovi primio je u petak prvu dozu vakcine Pfizer-BioNTech COVID-19.

Foto: Eparhija
-Eparhija budimljansko - nikšićka izražava blagodarnost Opštoj bolnici Berane, a osobito episkopskom lekaru đakonu dr Nikodimu Radenoviću i tehničaru Mirku Mirčiću - saopšteno je iz Eparhije budmljansko-nikšićke.
Preporučujemo

DF O BESEDI VLADIKE JOANIKIJA: Teško je u zemlji podela i deoba, znamo da nam se divi zato što smo prvi branili svetinje
03. 05. 2021. u 15:17 >> 16:19

VLADA CRNE GORE SAOPŠTILA: Ugovor sa SPC biće u potpunosti usaglašen
29. 04. 2021. u 08:21

BERANCI MU URUČILI NAGRADU: Episkop Joanikije odlučio da novac donira deci
07. 01. 2021. u 14:32

ŠPANIJA PROGLASILA VANREDNO STANjE
MINISTARSTVO unutrašnjih poslova Španije proglasilo je vanredno stanje nakon današnjeg nestanka struje.
28. 04. 2025. u 21:32

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

NE MOŽE DA SAKRIJE TUGU: Darko Lazić potpuno slomljen, javno se oglasio (FOTO)
PEVAČ se prisetio svog pokojnog oca...
28. 04. 2025. u 19:35
Komentari (0)