UHAPŠEN ZBOG BOMBE: Akcija policije u Podgorici
Policija je u Podgorici u stanu koji koristi N.Š. (33) iz ovog grada pronašla i izuzela ručnu bombu koja će biti predmet veštačenja u Forenzičkom centru.

Foto: B.D.
N.Š. je uhapšen zbog sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljeno držanje oružja i eksplozivnih materija i biće predat nadležnom tužilaštvu.
Preporučujemo

PREDOMISLILI SE: Crna Gora ipak ne šalje pešadijski vod u misiju na KiM
16. 05. 2021. u 20:13

SPEKTAKULARNI OKRŠAJ U PODGORICI: Kolima pokušao teško ubistvo više osoba
16. 05. 2021. u 13:08

PARTNERSTVO SA INOSTRANSTVOM: Uspešni dogovori o letnjoj turističkoj sezoni
16. 05. 2021. u 12:22

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

TUNEL OD RUSIJE DO AMERIKE: Ispod mora, dugačak 112 KM - ideja stara, novi PREDLOG - već ga zovu "Putin-Tramp" (VIDEO)
MOŽDA zvuči neverovatno, ali jedna davnašnja, pomalo neobična ideja ponovo je oživela.
18. 10. 2025. u 12:51
Komentari (0)