NESTALA DEVOJKA IZ SUBOTICE: Momak prijavio - sa sobom nije ponela dokumenta i telefon
TRIDESETOGODIŠNjA Koso Aniko iz Subotice nestala je juče ujutro.
Foto: Fejsbuk
Njen nestanak prijavljen je policiji, rekao je njen dugogodišnji partner Žolt, dodajući da do sada nema nikakvih tragova.
Kako je objasnio, proveli su prijatan dan, legli zajedno, ali kada se juče probudio, nje u krevetu nije bilo.
- Pre nego što je nestala bilo je sve ok. Pričali smo, kuvali smo, bili smo zajedno, išli smo da se vozimo biciklom. Sve je bilo u redu kada smo krenuli na spavanje - kazao je dodajući da je tog jutra čak video papuče kraj kreveta.
Foto: Fejsbuk
Kaže i da nije osetio da se ona probudila.
- Obukla je jaknu i uzela torbu sa novčanikom, ali u njoj nije bilo dokumenata. Pasoš i ličnu kartu sam našao kod kuće. Odnela je kišobran - kaže navodeći da je kontaktirao njenu porodicu i prijatelje, ali da niko ne zna o njenom nestanku.
Nju nije mogao da kontaktira, jer je telefon među stvarima koje nije ponela. Kaže i da nema dvojno državljanstvo, te da ne bi mogla tek tako otići preko granice.
Zajedno žive već deceniju.
(Telegraf)
Preporučujemo
KORONA PRESEK PO GRADOVIMA: Evo gde je najviše novozaraženih u Srbiji
03. 06. 2021. u 15:12
KORONA PRESEK: Ovo su najnoviji podaci o epidemiološkoj situaciji u Srbiji
03. 06. 2021. u 15:01
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Rusija sprema napad na TRI evropske zemlje - želi da testira NATO: Alarmantne tvrdnje stručnjaka
PREMA novoj analizi, Rusija se aktivno priprema za napad na baltičke države, što bi predstavljalo veliki vojni izazov za Zapad. Takvim potezom, Vladimir Putin bi testirao spremnost NATO-a da brani tri male članice - Estoniju, Letoniju i Litvaniju - u slučaju mogućeg početka Trećeg svetskog rata.
02. 05. 2026. u 21:42
Komentari (0)