VREMENSKA PROGNOZA ZA SUBOTU 12. JUN: Pogledajte kakvo nas vreme očekuje danas
VREMENSKA prognoza za danas pokazuje da će u Srbiji biti toplo i na severu pretežno sunčano. U ostalim predelima promenljivo oblačno, ponegde sa kratkotrajnim pljuskovima i grmljavinom, i to uglavnom posle podne.
Foto: Tanjug/Strahinja Aćimović
Vetar slab do umeren, severozapadni.
Najniža temperatura od 11 do 17, najviša dnevna od 24 do 29 stepeni, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod.
Vremenska prognoza za Beograd
I u Beogradu se očekuje pretežno sunčano i toplo vreme, uz slab do umeren severozapadni vetar.
Jutarnja temperatura oko 16, najviša dnevna oko 27 stepeni.
Vremenska prognoza za narednih sedam dana
U nedelju prolazno naoblačenje, mestimično sa kišom, pljuskovima i grmljavinom, uz pojačan severozapadni vetar i pad temperature.
U ponedeljak i utorak promenljivo oblačno i sveže, sa dnevnom temperaturom oko i ispod proseka za ovaj period godine.
Kratkotrajna kiša ili lokalni pljuskovi očekuju se na istoku zemlje, kao i u brdsko-planinskim predelima. Zatim pretežno sunčano i toplije.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
LOPATOM ČISTILI LED USRED JUNA: Grad potpuno pokrio tlo u selu kod Rume (VIDEO)
11. 06. 2021. u 21:09
ZABELEO SE SREM USRED JUNA: Neverovatna fotografija nevremena, meštani u neverici (FOTO)
11. 06. 2021. u 19:58
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)