ZA MALU JANJU PEŠAČE 230 KM: Humanitarna misija za lečenje trogodišnje kragujevčanke
12. 07. 2021. u 06:10
SAVA Stojanović (26) iz Kragujevca, otac trogodišnje Janje, obolele od retkog Jubertovog sindroma, i humanitarac Damil Erac (36) iz Ušća kod Kraljeva, krenuli su u akciji pešačenja dugu 230 kilometara tokom koje sakupljaju novac za lečenje.
Povezane vesti
ZA PAVLA VIŠE OD 113.000 DINARA: Održan šesti humanitarni bazar u Kruševcu
TOKOM Šestog humanitarnog bazara koji je minulog vikenda održan u Kruševcu, za lečenje petogodišnjeg Pavla Dimitrijevića koji boluje od cerebralne paralize je sakupljeno 113.670 dinara.
06. 07. 2021. u 07:26
UTAKMICA ZA PETRU: Devojčici (6) neophodna pomoć za lečenje i terapiju
U POŽAREVCU se u subotu, 3. jula, održava humanitarna utakmica drugog kola Balkanske lige američkog fudbala, za prikupljanja pomoći za lečenje Petre Žurkić (6).
02. 07. 2021. u 16:59
Najnovije iz rubrike
Vreme danas vraća osmehe na lica: Pretežno sunčano i toplo, temperatura do 23 stepena
VREME u Srbiji danas pretežno sunčano i toplo, uz malu ili umerenu oblačnost, s jutarnjom temperaturom od pet do 10 stepeni, a najvišom dnevnom od 20 do 23 stepena.
18. 04. 2026. u 00:00
I rođaci mogu biti negovatelji: Počela javna rasprava o nacrtu zakona kojim se regulišu prava roditelja teško obolele dece
TOKOM javne rasprave o Nacrtu zakona roditelj-negovatelj, koja je počela danas, Ministarstvo za rad, zapošljvanje, boračka i socijalna pitanja predložiće da status roditelja-negovatelja mogu da dobiju i srodnici, zapravo jedan od njih, i to u slučaju kada porodicu čine jedan roditelj i dvoje dece koja su korisnici uvećanog dodatka za tuđu negu i pomoć.
17. 04. 2026. u 23:23
Političko licemerje epohe Josipa Broza: Negacija srpskog naroda u Hrvatskoj ogledala se u brojnim pokušajima da se Srbi proglase Vlasima
SMENjIVANjE boljih i gorih perioda srpsko-hrvatskih međusobnih odnosa bilo je uslovljeno većim brojem činilaca.
17. 04. 2026. u 21:23
Spremite se za vremenski rolerkoster: Meteorolog Ristić otkrio kakvo vreme će biti do kraja aprila
METEOROLOG Ivan Ristić otkrio kakvo vreme će biti do kraja aprila - zaglađenje uz obilnije pljuskove i povratak grmljavine.
17. 04. 2026. u 19:59
RHMZ upozorava: Stiže promena vremena - pljuskovi, grmljavina i pad temperature
KAKO je najavio Republički hidrometeorološki zavod, tokom večeri, ponegde, u brdsko - planinskim predelima jugozapadne i južne Srbije sa slabom kišom.
17. 04. 2026. u 18:05
Komentari (0)