NAJNOVIJA VREMENSKA PROGNOZA METEOROLOGA ĐURIĆA: Da li nam se leto vraća u prvoj polovini septembra?
05. 09. 2021. u 13:11
OVOGODIŠNjI septembar protiče u znaku stabilnog, suvog i umereno toplog vremena.
Povezane vesti

OVO JE DATUM NAGLE PROMENE VREMENA: Evo kada stižu pljuskovi sa grmljavinom
NASTAVLjA se pravo letnje vreme i u septembru. I današnje temperature su iznad 30 stepeni i dostižu 33-34 stepena.
05. 09. 2025. u 14:18

PLJUSKOVI I GRMLJAVINA POGODIĆE DANAS OVE DELOVE: Najnovija prognoza RHMZ za naredne dane
U SRBIJI danas promenljivo oblačno, na severu uglavnom suvo sa sunčanim intervalima, a u brdsko-planinskim predelima mestimično sa kratkotrajnom kišom ili lokalnim pljuskom sa grmljavinom.
04. 09. 2025. u 08:53

VEĆ DANAS PROMENA VREMENA: Tačno u ovo vreme stižu pljuskovi i grmljavina - biće i grada i olunog vetra
U SRBIJI danas promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima, a na istoku, jugu i u delu centralne Srbije pre podne pretežno sunčano.
03. 09. 2025. u 08:15

HLADNI FRONT STIŽE U SRBIJU I PRE NEGO ŠTO STE MISLILI: Od ovog dana temperatura pada
VREO dan u Srbiji. Temperature ovog poslepodneva prelaze 35 stepeni. Vrelo će biti i narednih dana.
13. 08. 2025. u 15:21

TEMPERATURE U PADU ZA VIŠE OD 10 STEPENI: Ovog datuma nas očekuje zahlađenje
NASTAVLjA se tropski toplo vreme u Srbiji. Vikend je doneo temperature od 40 stepeni.
12. 08. 2025. u 10:55
Najnovije iz rubrike

POMRAČENJE MESECA UŽIVO: Oglasila se Astronomska opservatorija u Beogradu
ASTRONOMSKA opservatorija u Beogradu organizuje 7. septembra praćenje pomračenja Meseca, posmatrano sa Astronomske stanice Vidojevica. Program će početi u 19 časova, a prenos uživo će biti sa YouTube kanalu https://www.youtube.com/@astronomskaopservatorijabe7560/streams
06. 09. 2025. u 00:16

SRBIJOM HARA VIRUS ZAPADNOG NILA: Ovo su žarišta
SLUČAJEVI obolevanja od virusa Zapadnog Nila registrovani su na teritoriji 12 okruga, a prosečna starost obolelih je 65 godina.
05. 09. 2025. u 22:10

SRPKINJA SE IZGUBILA U GRČKOJ: Policija odmah reagovala
DRŽAVLjANKA Srbije Dušanka Popović nestala je danas oko 19 časova u Leptokariji u Grčkoj.
05. 09. 2025. u 21:23 >> 21:37

NESTAO SAŠA U POŽAREVCU: Ni traga ni glasa od njega već nedelju dana, porodica moli za bilo kakve informacije (FOTO)
NESTANAK je prijavljen u utorak, kada su roditelji ušli u njegov deo kuće i tu zatekli dokumenta i mobilni telefon na stolu.
05. 09. 2025. u 17:55

HIMNA SVETOM SAVI SA SOBOM NOSI VELIKU MISTERIJU: Deo je nacionalnog identiteta, a jednu stvar niko ne zna
SVI znamo stihove "Uskliknimo s ljubavlju svetitelju Savi", ali retko ko zna da ni do danas nije razjašnjeno - ko je himnu Svetom Savi napisao i gde je nastala.
05. 09. 2025. u 17:50
Komentari (0)