PREDSEDNIK O VAKCINAMA I TREĆOJ DOZI: Sve su dobre - ja ću i treću kinesku
09. 09. 2021. u 13:27
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da su sve vakcine protiv virusa korona odlične, kao i da nije čuo preporuku da se za treću dozu preporučuje RNK vakcina i istakao je da će on i kao treću dozu primiti Sinofarm vakcinu.
Povezane vesti
SRBIJA JE FAKTOR STABILNOSTI NA BALKANU: Vulin - Vučić pokazao šta znači snaga pojedinca u politici
MINISTAR unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je danas da je predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić pokazao šta znači snaga pojedinca u politici, zahvaljujući kojoj je Srbija danas poštovana i cenjena u svetu.
09. 09. 2021. u 10:22
SASTANAK U VILI MIR: Vučić i Šmit razgovaraće o važnim temama
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa visokim predstavnikom međunarodne zajednice u Bosni i Hercegovini Kristijanom Šmitom.
09. 09. 2021. u 09:39
SPREMNI SMO DA PRUŽIMO BRATSKU POMOĆ: Vučić - Delimo ogroman bol sa narodom Severne Makedonije
NAJMANjE 14 osoba stradalo je u požaru koji je sinoć zahvatio improvizovanu, privremenu kovid bolnicu u centru makedonskog grada Tetova.
09. 09. 2021. u 08:09
Najnovije iz rubrike
Topao doček u Šapcu
POZDRAVLjAJUĆI danas penzionere Šapca, direktor Republičkog fonda PIO je istakao da je jako dirnut energijom i toplinom kojima je dočekan, i da mu je veliko zadovoljstvo što i u ovom gradu može da razgovara sa penzionerima, da se i tu pokaže na delu timski rad Vlade Republike Srbije, Fonda PIO, lokalne samouprave i najvećeg udruženja penzionera.
26. 06. 2026. u 21:21
STRATEŠKO PARTNERSTVO ALTA BANKE, Air Serbia i Visa: Kartica sa dodatnim benefitima za klijente
ALTA banka, nacionalna avio-kompanija Air Serbia i Visa ozvaničile su danas strateško partnerstvo potpisivanjem Pisma o namerama (Letter of Intentions).
26. 06. 2026. u 15:55
SUNCE VAS PEČE DOK VOZITE: Black Glass ugrađuje termoizolacione folije za stakla koje imaju 80% toplotne zaštite
USIJAN volan. Vrela sedišta. Klima u automobilu uspe da rashladi vazduh, ali sunce i dalje neprijatno peče kroz staklo - po licu, rukama i telu.
26. 06. 2026. u 13:54
VAŽAN APEL MUPA-a! Ključna pravila za bezbedno leto, roditelji da obrate posebnu pažnju (VIDEO)
SA dolaskom vrelih letnjih dana, reke, jezera i bazeni postaju omiljena mesta za spas od vrućina i provođenje slobodnog vremena.
26. 06. 2026. u 13:13
MAJKA UBIJENE DEVOJČICE IZ "RIBNIKARA" OTVORILA DUŠU: "Dok ne počini to ponovo, neće se smiriti"
MILjANA i Vladimir Kecmanović osuđeni su zbog masakra u "Ribnikaru", ali njihov sin za zločin nikada neće odgovarati. Biljana Paunović, majka ubijene Andriane Dukić, govorila je o suđenju koje je, kako kaže, bilo preteško za roditelje, ali i o tome da li bi dečak ubica mogao da se nađe na slobodi kada napuni 18 godina.
26. 06. 2026. u 11:13
bilja
09.09.2021. 14:24
Ja ću i treću fajzerovu da primim.
sandra
09.09.2021. 14:25
Sve vakcine su ispitane i dobre.
rada
09.09.2021. 14:27
Građani Srbije imaju na raspolaganju sve vrste vakcina samo treba da se vakcinišu.
Kaliopa
09.09.2021. 18:05
Vakcina je jedini spas protiv ove pošasti zvane Covid-19, a građani Srbije imaju mogućnost da izaberu onu vakcinu koja im najviše odgovara.
Brankić
09.09.2021. 21:29
Koliko je ovaj covek mnogo uradio za nas kao gradjane , pogotovo u vreme ove pandemije. Zaista sam ponosna na svoju zemlju
Brankić
09.09.2021. 21:30
Ovo je ne samo značajno sa zdravstvene strane već ovom fabrikom se diže i privreda zemlje.
stevo
10.09.2021. 02:26
Jedna bocica,jedan spasen zivot......
sasa
10.09.2021. 02:27
Moj izbor je bio ruska i preporucio bih svima da se vakcinisu
rade
10.09.2021. 02:28
Sto pre shvatimo ozbiljnost situacije,jako je bitno da se kod naroda probudi svest o vakcini,tim pre cemo izaci kao pobednici iz ove borbe koja traje vec godinu ipo dana
nenad
10.09.2021. 06:46
Vakcina nam je jedini spas.
nenad
10.09.2021. 06:46
Moramo slušati struku,i biti odgovorni.
Mili
10.09.2021. 06:47
Verujemo u lekare i šta nam struka kaže.
Bojana
10.09.2021. 09:30
Narode, vakcinišimo se jer je vakcina jedini spas od ovog neprijatelja koji nas kosi već godinu i po dana!!