KRAJ DRAME U KLINIČKOM CENTRU: Žena odustala od skoka, sišla sa zgrade
DRAMA u Kliničkom centru Vojvodine, kada je žena pretila skokom s prozora, okončana je.
N.Karlić
Kako saznajemo, posle pregovora policije sa njom, ona je odustala od svoje namere.
Na licu mesta su bili policija i vatrogasci koji su raširili vazdušni jastuk. Prema nezvaničnim saznanjima, reč je o ženi starosti oko 40 godina, i navodno je bila pacijent jedne od klinika KCV, iz koje je danas otpuštena sa lečenja. Zasad nisu poznati razlozi zbog čega je nameravala da skoči.
BONUS VIDEO:
SAOBRAĆAJNA NESREĆA NA PUTU NIŠ-DOLjEVAC: Dvoje poginulih u sudaru
Preporučujemo
IRAN LANSIRAO RAKETE SA BOJEVOM GLAVOM OD JEDNE TONE: Tvrde da su pogodili aerodrom u srcu Tel Aviva (VIDEO)
IRANSKI Korpus islamske revolucionarne garde tvrdi da je jutros lansirao balističke rakete sa eksplozivnim bojevim glavama od jedne tone na aerodrom Ben Gurion u Tel Avivu.
05. 03. 2026. u 13:12
RUTEU STIGLA OŠTRA PORUKA ČLANICE NATO: Ko kaže da većina podržava udare na Iran?
ŠPANSKA ministarka odbrane Margarita Robles oštro je danas odbacila tvrdnju generalnog sekretara NATO-a Marka Rutea da postoji "široka podrška" članica saveza ratu koji američki predsednik Donald Tramp vodi protiv Irana.
05. 03. 2026. u 12:54
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)