VELIKA TRAGEDIJA: Ovo je porodilja iz Vrnjačke Banje koja je jutros preminula

PORODILjA Ana Pecić (36) iz Vrnjačke Banje, obolela od koronavirusa, koja je u ponedeljak transportovana u Klinički centar u Kragujevcu, jutros je preminula.

ВЕЛИКА ТРАГЕДИЈА: Ово је породиља из Врњачке Бање која је јутрос преминула

Foto Fejsbuk

Ovu informaciju potvrdio je doktor Milan Parezanović, načelnik Infektivnog odeljenja i pomoćnik direktora za internistički sektor Opšte bolnice u Kraljevu.

- Beba je, koliko znam, dobro – rekao je dr Parezanović.  

Porodilja je u ponedeljak transportovana iz kraljevačke bolnice u KC u Kragujevcu.

Foto Fejsbuk

Zapratite Nportal na Fejsbuk stranici.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

OBJAVLJENE TAČNE ADRESE U EU: Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu Čeka se reakcija Moskve

OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve

NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.

13. 07. 2026. u 12:47

Komentari (4)

SLOBODA KOJOJ JE TEŠKO ODOLETI: Zašto ovog leta svi žele da probaju SUP dasku?