VOZAČI, OPREZ, OPASNOST NA AUTO-PUTU: Magla na Milošu Velikom, skoro da se prst ne vidi
13. 10. 2021. u 00:36
NA auto-putu Miloš Veliki, u zoni tunela Brančić i petlje Ljig, zbog magle je smanjena vidljivost na 100 metara.
Povezane vesti
AUTO-PUT “MILOŠ VELIKI” SVE JE DUŽI: Napreduju radovi kod Čačka, postavljeni prvi metri asfalta od Preljine do Pakovraća (FOTO)
NA deonici auto-puta “Miloš Veliki”, na potezu od Preljine do Pakovraća, gde radovi teku u punom jeku, postavljeni su prvi metri asfalta.
21. 09. 2021. u 19:58
SAOBRAĆAJNA NESREĆA KOD TUNELA BRĐANI: Zatvorena preticajna traka u smeru ka Beogradu
NA auto-putu E-763, jedan kilometar posle tunela Brđani, u smeru ka Beogradu, za saobraćaj zatvorena preticajna saobraćajna traka zbog saobraćajne nezgode, saopštilo je večeras JP "Putevi Srbije"
19. 09. 2021. u 20:56
PLODNE ORANICE BIĆE SAČUVANE: Todorović - Od Preljine do Pakovraća nema nezadovoljnih
UKIDAJU se sva planirana odlagališta materijala u ukupnoj površini od 121 hektar na trasi budućeg "Moravskog koridora" - "Sektor 3 - Preljina - Adrani", u mesnim zajednicama Preljina, Konjevići, Ljubićka Baluga, Stančići, Mojsinje, Donja Gorevnica, Mrčajevci i Katrga.
17. 09. 2021. u 06:30
Najnovije iz rubrike
Ako vam stigne ova poruka, odmah je obrišite: Nova opasna prevara kruži Srbijom, evo kako pokušavaju da vam ukradu novac sa kartice
POSLEDNjIH dana sve veći broj građana prijavljuje sumnjive SMS poruke koje navodno stižu od Ministarstva saobraćaja, a u kojima se traži hitno plaćanje kazne za parkiranje. Poruke deluju uverljivo, sadrže broj predmeta i upozorenje o kašnjenju, ali iza svega se krije dobro osmišljena prevara.
18. 04. 2026. u 10:46
Danas prži sunce, ali RHMZ izdao hitno upozorenje: Evo kada nas očekuje totalni preokret
IAKO nas danas greje sunce i temperature idu do 23 stepena, meteorolozi upozoravaju da je to samo zatišje pred buru, a već od ponedeljka nebo se otvara i temperature padaju!
18. 04. 2026. u 10:11
Analiza zvaničnih podataka otkriva znatno drugačiju sliku o broju zavisnika u igrama na sreću
ZAHVALjUJUĆI strogim standardima broj zavisnika znatno ispod evropskog proseka.
18. 04. 2026. u 10:00
Vozila satima stoje u mestu: Evo gde je najveća gužva
NA pojedinim graničnim prelazima u Srbiji formirale su se kolone vozila.
18. 04. 2026. u 07:53
Zemljotres na jugu Srbije: Da li ste osetili podrhtavanje?
ZEMLjOTRES jačine 2.0 stepeni po Rihteru registrovan je noćas u 02:39 časova na području Štrpca, saopštio je Republički seizmološki zavod Srbije.
18. 04. 2026. u 07:19
Komentari (0)