STIŽE NAM TOPLI TALAS, PA NOVO ZAHLAĐENJE: Objavljena vremenska prognoza za narednih 5 dana
VREMENSKA prognoza nam donosi lepo vreme nastaviće i sutra, iako će u sredu jutro biti hladno, ponegde sa slabim prizemnim mrazem. Po kotlinama zapadne i južne Srbije, kao i u Timočkoj Krajini mestimično sa maglom. Tokom dana pretežno sunčano i toplije.

Foto: Depositphotos
Vetar slab i umeren, južni i jugoistočni. Najniža temperatura od 1 do 8, a najviša od 17 do 23 stepena. Zbog magle vidljivost će biti manja od 200 metara.
I u četvrtak identična vremenska prognoza, ujutru hladno, ponegde sa slabim prizemnim mrazem, po kotlinama zapadne i južne Srbije, kao i u Timočkoj Krajini mestimično sa maglom. Tokom dana pretežno sunčano i toplije. Vetar slab i umeren, na planinama povremeno jak, južni i jugozapadni.
Najniža temperatura od 3 do 11, a najviša do 18 do 24 stepena. Magla će smanjivati vidljivost na manje od 200 metara.
Vremenska prognoza za petak donosi prolazno naoblačenje s kišom, ujutro i pre podne na severu i zapadu Srbije, a do kraja dana i u ostalim krajevima.
Vetar slab i umeren, u skretanju na severozapadni. Najniža temperatura od 5 do 13, a najviša od 17 na severozapadu do 23 stepena na jugoistoku Srbije, krajem dana u osetnom padu.
Vremenska prognoza za vikend
U subotu hladnije, na severu suvo, a u južnim i centralnim krajevima Srbije još ujutro i pre podne kiša, a zatim prestanak padavina i smanjenje oblačnosti.
U nedelju i početkom naredne sedmice stabilno i suvo uz postepen porast temperature.
BONUS VIDEO: OD NjIVE DO TRPEZE: Evo kako se proizvodi čuveni leskovački ajvar
Preporučujemo

DIREKTORKA RFZO: Da su lekovi toliko efikasni, ne bi nam trebala vakcina
19. 10. 2021. u 11:44

ĐACI UČE O SRPSKOM STRADANjU: Sporazum Ministarstva prosvete i Muzeja genocida
19. 10. 2021. u 12:06

VUČIĆ SE HITNO OGLASIO IZ AVIONA: Stigla mi je fantastična vest od Đorđe Meloni (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić oglasio se iz aviona i rekao da mu je stigla fantastična vest iz Rima.
04. 04. 2025. u 12:49

SRBI VIŠE NE MOGU DA PUTUJU BESPLATNO U OVU EVROPSKU ZEMLjU: Treba vam posebna dozvola, evo koliko košta
EVROPSKI državljani koji putuju u Veliku Britaniju od danas moraju imati digitalnu propusnicu za ulazak u zemlju, za koju britanska vlada tvrdi da će poboljšati bezbednost granica.
02. 04. 2025. u 10:16

"NEMOGUĆE JE POBEĆI OD TOGA": Zdravko Čolić prvi put o optužbama da voli muškarce
POZNATI pevač Zdravko Čolić (73) poznat je po tome što svoj privatni život čuva daleko od očiju javnosti. Ipak, jednom prilikom odlučio je da napravi izuzetak i otkrije nekoliko ličnih detalja koji su iznenadili njegove obožavaoce.
06. 04. 2025. u 11:39
Komentari (0)