POSLE ZAHLAĐENJA OPET SUNČANI DANI: Meteorolog Đorđe Đurić objavio najnoviju vremensku prognozu
23. 10. 2021. u 12:52
METEOROLOG Đorđe Đurić objavio je novu vremensku prognozu za naredne dane i najavio da nam posle zahlađenja stiže novi period sa sunčanim intervalima.
Povezane vesti

PROMENA VREMENA VEĆ OD POPODNEVA: Temperatura pada za 10 stepeni - očekuju se i olujni udari vetra
NAKON vedrog jutra i prepodneva, oblaci sa zapada stićiće i do Srbije.
24. 09. 2025. u 10:53

CIKLON SA ATLANTIKA JURI PREMA SRBIJI: Evo kada nevreme stiže u našu zemlju
U OVOM času snažan ciklon sa Atlantika, odnosno sa Severnog mora zahvatio je severnu i zapadnu Evropu i donosi olujno nevreme od Francuske preko Brtanskih ostrva i zemalja Beneluksa do Nemačke, Danske i juga Skandinavije.
15. 09. 2025. u 14:10

POVRATAK LETA I 30 STEPENI, PA NEVREME: Ovog dana pogoršanje vremena
PRVI dan vikenda doneće Srbiji sunčano i vrlo toplo vreme za ovo doba godine. Na severu će biti umereno oblačno, naročito u Vojvodini.
12. 09. 2025. u 15:00

OLUJNI OBLACI JURE PREMA SRBIJI: Dva dela zemlje prva na udaru nevremena
SRBIJA je i dalje pod uticajem povišenog vazdušnog pritiska, uz vedro i tropski toplo vreme, a i današnje temperature biće iznad 30 stepeni, što su vrednosti kao usred leta.
09. 09. 2025. u 15:08

OVO JE DATUM NAGLE PROMENE VREMENA: Evo kada stižu pljuskovi sa grmljavinom
NASTAVLjA se pravo letnje vreme i u septembru. I današnje temperature su iznad 30 stepeni i dostižu 33-34 stepena.
05. 09. 2025. u 14:18
Najnovije iz rubrike

NI HAG NI NATO NISU SLOMILI SRPSKOG GENERALA: Robijao zbog "komandne odgovornosti" jer nije hteo lažno da optuži svoju državu i vojsku
GENERAL Nebojša Pavković, ratni komandant Treće armije Vojske Jugoslavije i docnije Načelnik Generalštaba, koga NATO 1999. nije uspeo da porazi u boju, povratkom u Srbiju, posle 20 godina tamnovanja, konačno je dobio rat protiv istog protivnika, samo ovoga puta maskiranog u civilnu odeću i pod nezgrapnim imenom Međunarodni rezidualni mehanizam za krivične sudove.
30. 09. 2025. u 08:03

VOZAČI, OPREZ: Dve vremenske pojave otežavaju vožnju, oglasio se AMSS - jedna može biti posebno opasna
PREMA poslednjim informacijama Uprave granične Policije Republike Srbije, na putničkim terminalima na graničnim prelazima na uzlazu i izlazu iz Srbije nema zadržavanja.
30. 09. 2025. u 07:08

DANAS JE PRAZNIK VERE, NADE, LJUBAVI I NJIHOVE MAJKE SOFIJE: Ako imate ćerke, ovo morate da uradite
PRAVOSLAVNA crkva proslavlja svete mučenice Veru, Nadu i Ljubav i majku im Sofiju 17. septembra po starom, julijanskom kalendaru, odnosno 30. septembra po novom kalendaru.
30. 09. 2025. u 07:00

VREME DANAS HLADNO I OBLAČNO: Duvaće vetar a očekuju nas i padavine
VREMENSKA prognoza za utorak, 30. septembar.
30. 09. 2025. u 00:01

"JA SAM NA PRAVOJ STRANI, STRANI KOJA JE ZA BUDUĆNOST, MIR I PROSPERITET": Jasna poruka sa skupa "Građani protiv blokada"
VIŠE od 157.000 građana širom Srbije okupilo se u 167 gradova i mesta na mirnim šetnjama protiv blokada, šaljući poruku jedinstva, mira i slobode kretanja.
29. 09. 2025. u 23:15
Komentari (0)