ZAŠTO MRZITELJI SRBIJE SRAMNO UMANJUJU SVE NAŠE ŽRTVE: Akademik Vasilije Krestić za nedeljne "Novosti" o SANU i "bauku" Memoranduma
* Iz kog razloga sve napredne programe Srbije naši neprijatelji i danas plaše "baukom" Memoranduma
Vasilije Krestić
* Da li Srpska akademija nauka i umetnosti u poslednje vreme gubi svoju naučnu fizionomiju
Kompletan intervju pročitajte u štampanom izdanju “Večernjih novosti” u nedelju 21. novembra
BONUS VIDEO - "FT1P" daje odgovor, kako da osnujete preduzeće?
Preporučujemo
DISKRIMINACIJA ILI KOINCIDENCIJA: I akademije nauka u regionu imaju mali broj žena
09. 11. 2021. u 16:20
RAZOČARANI ŠTO NISU PRIMLjENE ŽENE: Izvršni odbor SANU nezavodoljan ishodom izbora
09. 11. 2021. u 09:11
HRVATSKA SVOJE KORENE TRAŽI U NAJDUBLjEM MRAKU: Kontroverzni praznik u susedstvu - "Stepinčevo" između verskog kulta i političkog tereta
JOŠ se nije stišala bura oko ustaškog pira na dočeku rukometaša, obeleženog Tompsonovim pesmama koje glorifikuju NDH, a iz Zagreba stižu nove provokacije koje bude aveti prošlosti.
11. 02. 2026. u 20:13
ORBAN OTKRIO ŠOK DETALjE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine
MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je da je 1999. godine, tokom svog prvog premijerskog mandata, dok su trajali sukobi u AP Kosovu i Metohiji i NATO agresija, dobio poziv od tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona da Mađarska otvori drugi front i napadne Srbiju ili "bar da puca iz Mađarske preko Vojvodine sve do Beograda", ali da je odbio takav poziv, preneo je danas Telex.
09. 02. 2026. u 11:13
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)