"NOVOSTI" SAZNAJU: Milutinu Mrkonjiću popuštaju svi organi, stanje kritično

Б.Р.

22. 11. 2021. u 14:44

VISOKOM funkcioneru Socijalističke partije Srbije Milutinu Mrkonjiću (79), za čiji život se lekari Instituta za kardiovaskulčarne bolesti "Dedinje" bore od prošle nedelje, kako "Novosti" saznaju, popuštaju svi organi, uprkos terapiji i intenzivnim naporima lekara.

НОВОСТИ САЗНАЈУ: Милутину Мркоњићу попуштају сви органи, стање критично

Foto: Z. Knežević

Pored ozbiljnih kardiovaskularnih problema, među kojima je najozbiljnije popuštanje srčanog mišića, Mrkonjić, prema saznanjima "Novosti" ima velikih zdravstvenih problema i sa plućima i jetrom.

Narodni poslanik i počasni predsednik SPS-a je krajem prošle sedmice baš zbog popuštanja srčanog mišića, i posledičnog nedostatka kiseonika priključen na respirator, ali to, bar zasad, nije dovelo do bilo kakvog poboljšanja njegovog zdravstvenog stanja.

Izvor "Novosti" iz Instituta "Dedinje" kaže da je u stanju u kakvom se nalazi Mrkonjić nemoguće davati bilo kakve prognoze.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DA LI NAS JE TRAMP PREVARIO? Nemački mediji bruje, šok u Berlinu zbog slanja američkih sistema patriot Ukrajini

"DA LI NAS JE TRAMP PREVARIO?" Nemački mediji bruje, šok u Berlinu zbog slanja američkih sistema "patriot" Ukrajini

TO JE bila velika nada u zaštiti od Putinovih raketa: u ponedeljak je predsednik SAD Donald Tramp najavio da će Ukrajini biti isporučeno oružje, ali da će Evropljani morati sve da plate. Sada se ispostavlja da Nemačka neće samo finansirati, već će morati i sama da isporuči sopstvenu protivvazdušnu odbranu, iako je već sada u deficitu, piše nemački Bild.

19. 07. 2025. u 10:22

Komentari (0)

TRAMP MENJA TON PREMA UKRAJINI? Telefonski poziv koji je izazvao pitanja