SNEG OD PETKA STIŽE I U NIŽE PREDELE: Za narednih sedam dana meteorolozi predviđaju hladnije vreme sa padavinama
PROMENLjIVO oblačno, hladnije od prethodnih dana, kiša, a na planinama sneg, vremenske su prilike koje meteorolozi najavljuju za narednih sedam dana.
Foto: V.Ć.
Krajem nedelje, očekuje se prvi snežni pokrivač i u nižim predelima.
Posle mestimične jutarnje kiše, danas će tokom dana biti uglavnom suvo sa sunčanim intervalima, ali se kasno uveče i tokom noći ponovo očekuju padavine. Najviša temperatura u većini krajeva od 10 do 17 stepeni, u Timočkoj Krajini oko sedam.
Sutra stiže novo naoblačenje s kišom, na planinama sa snegom. Jutarnja temperatura od tri do devet, a u najtoplijem delu dana od devet do 17 stepeni.
Prvog radnog dana naredne sedmice hladnije uz postepeni prestanak padavina, a u Vojvodini i uz delimično razvedravanje. Kiša i sneg očekuju se uglavnom na jugu Srbije.
Najniža temperatura od trećeg do osmog, a najviša od šestog do 12. podeoka Celzijusove skale.
U utorak promenljivo oblačno i hladno sa sunčanim intervalima, ali suvo u većem delu zemlje. Suvo i toplije biće samo u sredu, a u četvrtak ponovo stiže naoblačenje s kišom, na planinama sa snegom, koji će u petak i subotu uz pad temperature biti moguć i u nižim predelima.
Preporučujemo
VREMENSKA PROGNOZA ZA SUBOTU, 27. NOVEMBAR: Biće snega, a dan počinje kišom
27. 11. 2021. u 01:00
NAJNOVIJA VREMENSKA PROGNOZA ZA DANE PRED NAMA: Spremite se za padavine i zahlađenje
25. 11. 2021. u 09:47
AMERIKA SE POVLAČI: Prepušta dva glavna komandna mesta NATO-a evropskim oficirima
SJEDINjENE Američke Države će predati dva glavna komandna mesta NATO-a evropskim oficirima, preneo je Rojters, pozivajući se na vojni izvor.
10. 02. 2026. u 07:25
ORBAN OTKRIO ŠOK DETALjE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine
MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je da je 1999. godine, tokom svog prvog premijerskog mandata, dok su trajali sukobi u AP Kosovu i Metohiji i NATO agresija, dobio poziv od tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona da Mađarska otvori drugi front i napadne Srbiju ili "bar da puca iz Mađarske preko Vojvodine sve do Beograda", ali da je odbio takav poziv, preneo je danas Telex.
09. 02. 2026. u 11:13
NAJVIŠI ČIN MONAŠTVA U PRAVOSLAVLjU: Ko su Shi monasi?
OVO postriženje naziva se „drugim krštenjem“, postrizavani se očišćuje od svih grehova i postaje "sin svetlosti“.
08. 02. 2026. u 09:25
Komentari (0)