DRAMA U NOVOM SADU JOŠ TRAJE: Daniel Đukić i dalje u stanu, povremeno izađe na terasu (VIDEO)
DRAMA ispred zgrade u Ulici cara Dušana u Novom Sadu, kada se jutjuber Daniel Đukić zabarikadirao u stan, još traje.
Foto: Printskrin/ilustracija
DRAMA ispred zgrade u Ulici cara Dušana u Novom Sadu, kada se jutjuber Daniel Đukić zabarakadirao u stan, još traje.
On povremeno iz sobe izlazi u zastakljenu terasu i igra i telefonom snima šta se dešava ispred.
Drama je počela jutros oko 10 sati kada policija došla na poziv njegove majke. On, navodno, preti da će ubiti sebe i svakog ko mu se približi.
Jutjuber je objavio i snimak na kojem se čuje kako se obraća policajcima kroz zaključana vrata, govoreći:
- Što ste došli, gospodine policajac? A, kako ja da znam da ste vi policajac?
Ispred zgrade su policija, vatrogasci, Hitna pomoć, a tu su i pregovarači.
VUČIĆ RASTURIO MILANOVIĆA! Predsednik Srbije ga razmontirao u paramparčad
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da podržava odluku predsednika Hrvatske Zorana Milanovića da otkaže skup Brdo Brioni u maju jer mu, kako je istakao, tamo nije mesto, kao i da mu je mnogo važnije da ode i položi cvet u Jasenovcu.
30. 03. 2026. u 18:31 >> 18:44
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (1)