BOŽIĆ EU DEMOKRATAMA: Srbija nije ničija kolonija, niti će ikada biti
25. 06. 2026. u 21:34
25. 06. 2026. u 21:34
25. 06. 2026. u 20:20
25. 06. 2026. u 20:15
25. 06. 2026. u 17:01
25. 06. 2026. u 20:01 >> 20:22
seljak
20.12.2021. 11:49
Здрав нам био, генерале!
Šator
20.12.2021. 12:18
Жив био прави генерале још стотину љета. А још већи ефекат би постигао да си ликвидирао издајнике око Младића који су нам намјестили Сребреницу.
Solo
20.12.2021. 13:04
Milorad Stupar je vrh nase vojne doktrine i inteligencije..E to nikad nece moci da imaju novokpmponovane zemlje u regionu jer mi to stvaramo dok oni pokusavaju da kupuju.. Bravo Milorade...zahvalnost i cestitke za borbu koju si nosio za nas narod..