VREMENSKA PROGNOZA ZA SREDU, 22. DECEMBAR: Zima nije samo kalendarski stigla, ne dajte da vas prevari zubato sunce
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju prognozu za narednih sedam dana.
Foto: Tanjug/Sava Radovanović/Profimedia/Ilustracija
Vreme u Srbiji
U jutarnjim satima slab i umeren mraz, uz prolazno naoblačenje tokom prepodneva.
Po podne se očekuje pretežno sunčano i hladno. Vetar slab, promenljiv.
Najniža temperatura od -9 do -4, najviša dnevna od 0 do 3 stepena.
Vreme u Beogradu
I u Beogradu ujutru slab, a na širem području grada umeren mraz, uz prolazno naoblačenje ujutru i pre podne.
Po podne pretežno sunčano i hladno. Vetar slab, promenljiv.
Najniža temperatura od -6 do -4, najviša dnevna oko 1 stepen.
Prognoza za narednih sedam dana
U četvrtak i petak ujutru očekuju se slab i umeren mraz, mestimično magla ili niska oblačnost.
Tokom dana umereno oblačno i toplije, posebno od petka kada će dnevna temperatura u većini mesta biti iznad proseka za ovaj period godine.
Slaba kiša očekuje se od nedelje.
rs.sputniknews.com
BONUS VIDEO: SNEG U BEOGRADU - Formiran beli pokrivač u glavnom gradu
Preporučujemo
ZA TRI DANA SKOK OD -5 DO +15! Ove nedelje meteorolozi najavljuju neočekivan obrt
20. 12. 2021. u 14:53
KAKVO NAS VREME ČEKA ZA NOVU GODINU: Srpski meteorolog izneo detaljnu prognozu za zimu
03. 12. 2021. u 07:33
IRAN "OSLEPEO" SAD I IZRAEL; Novi napadi na Teheran; Iranski "orešnik" pogodio komandu IDF; Tramp - Rat u Zalivu od 1-10? 15!
NASTAVLjAJU se vazdušni udari na Bliskom istoku. SAD i Izrael nastavljaju da gađaju Iran, dok iranske snage uzvraćaju napadima na izraelske gradove i američke baze i diplomatska predstavništva u regionu.
04. 03. 2026. u 06:59 >> 23:01
"RASPOREDIO SAM VOJSKU NA 75 LOKACIJA" Orban: Ukrajina digla u vazduh "Severni tok", to se ne sme ponoviti sa "Družbom"
MAĐARSKI premijer Viktor Orban objavio je video na mreži Iks u kojem je poručio da je mađarska vojska raspoređena na desetinama lokacija kako bi zaštitila energetsku infrastrukturu zemlje. Orban navodi da postoji pretnja od mogućih ukrajinskih sabotaža zbog tenzija oko ruskih energetskih isporuka i rata na Bliskom istoku.
04. 03. 2026. u 13:43
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)