HVALA NA DIVNOM DOČEKU! Marinkovići pripredili domaćinsku gozbu za predsednika, Vučić se zahvalio (FOTO)
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić boravi u Zlatiborskom okrugu gde je imao priliku da razgovara sa meštanima sela Senište.
Foto: Instagram
Porodica Marinković srdačno je dočekala i ugostila predsednika.
Foto: Novosti
Foto: Novosti
Foto: Novosti
Predsednik se na ovakvom dočeku zahvalio na svom Instagram nalogu.
- Hvala na divnom dočeku domaćinu Milošu Marinkoviću i njegovoj porodici, čije domaćinstvo danas imam čast da posetim - napisao je predsednik na Instagram profilu "Budućnost Srbije AV".
Podsetimo, predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić boravi danas i sutra u Zlatiborskom i Raškom okrugu. Nakon razgovora sa meštanima Seništa, predsednik će obići Osnovnu školu „Živko Ljujić” u Novoj Varoši.
Sledi sastanak sa predsednicima mesnih zajednica, predstavnicima jedinica lokalne samouprave i privrednicima iz Sjenice, Tutina i Novog Pazara.
Za sutra je najavljen obilazak fabrike nameštaja "Ekstra san", obilazak i najava rekosnstrukcije osnovne škole "Desanka Maksimović" u Novom Pazaru, kao i poseta Kliničko bolničkom centru u tom gradu.
BONUS VIDEO:
GRAĐANI ČEKAJU VUČIĆA: Predsednik će obići školu „Živko Ljujić" u Novoj Varoši
Preporučujemo
VUČIĆ SA MEŠTANIMA SENIŠTA: Bistrica bi nas spasila - građani spremni za projekat
26. 12. 2021. u 11:14
LEP POKLON ZA PREDSEDNIKA: Baka darivala Vučiću vunene čarape i rakiju (FOTO)
26. 12. 2021. u 10:36
VUČIĆ U RAŠKOJ OBLASTI: Predsednik razgovarao sa narodom Sjenice, Tutina i Novog Pazara (FOTO/VIDEO)
26. 12. 2021. u 10:11 >> 15:14
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio
BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.
02. 12. 2025. u 12:35
Komentari (12)