PRONAĐENO TELO JOVANE MARJANOVIĆ: Tragičan kraj potrage za ženom koja je nestala na Zlatiboru
KAKO "Novosti" nezvanično saznaju, pronađen je leš Jovane Marjanović koja je nestala na Zlatiboru.

Foto: Arhiva Novosti/R. Radetić/Privatna arhiva
Njeno telo pronađeno je u delu koji se zove Tić polje.
Podsetimo, Jovana Marjanović (54) nestala je 22. decembra na Zlatiboru. Ona je izašla da prošeta iz stana u ulici Save Stanojčića broj 47, a nakon par minuta telefon joj je isključen i od tada joj se gubi svaki trag.
Podsetimo, Jovanine ćerke nešto pre 21 sat sinoć dobile su dojavu da je njihova majka navodno sinoć primećena, tri dana posle nestanka.

Foto: Privatna arhiva
Muškarac koji im se predstavio kao Beograđanin rekao im je da je ženu koja odgovara Jovaninom opisu primetio kraj magistralnog puta Zlatibor – Nova Varoš, oko 15 kilometara od turističkog centra planine, blizu atrakcije zvane “El Paso”, popularnog “kaubojskog grada”. Međutim, dojava je bila lažna.
- Ispostavilo se da je dojava lažna. Policija je sve proverila, međutim, nažalost, nisu je našli - rekla je za "Novosti" Jovanina ćerka Ljiljana Simić.
Podsetimo, kako je Ljiljana juče otkrila za naš portal, Jovanin telefon lociran je u cevima za vodovod preko puta Nisove pumpe na izlazu iz Zlatibora.
- Telefon je pronašao neki čovek, koji ga je i upalio, pa je ga je policija odmah locirala - rekla je Ljiljana.

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

SLIKA IZ SRBIJE KOJA SLAMA SRCE: Tragičan razlog zašto roda 2 dana ne napušta zgarište - izgorelo 2 hektara žita
SVAKE godine, uprkos molbama i apelima, veliki broj ljudi pali strljiku i na taj način dolazi do požara u kojima stradaju tuđi usevi, ali nažalost i životi nevinih bića.
27. 06. 2025. u 16:50
Komentari (1)