BRAT SANELE KOJA JE OTIŠLA OD KUĆE OČAJAN: Vrati se, deca su mala i ne mogu bez tebe!

SANELA Đurđević (26) iz Mladenovca, koja je juče nestala, a sinoć se javila drugarici dok je ona bila u policiji, još se nije vratila kući.

БРАТ САНЕЛЕ КОЈА ЈЕ ОТИШЛА ОД КУЋЕ ОЧАЈАН: Врати се, деца су мала и не могу без тебе!

Foto: Printskrin Instagram

Njen brat Srđan je ovim putem moli da se vrati, i poručuje joj da je deca traže i da ne mogu bez nje.

- Molimo te, vrati se. Kako možeš bez dece? Kako bez njih da živiš? Oni su mali, ne mogu bez tebe. Dođi kući, rešićemo šta god da je u pitanju. Svi te volimo i molimo. Čekaju te deca, a i svi ostali. Deca te traže, ne mogu bez tebe. Vrati se, molim te - poručuje njen brat Srđan.

Kako je rekao, Sanela ima dvoje dece. Devojčicu od sedam i dečaka od tri godine.

Ona je nestala juče oko devet sati, a noć pre je prespavala kod drugarice.

Ranije jutros Srđan je rekao da je Sanela živa i da se javila sinoć drugarici telefonom.

Ona je sinoć negde između 22 i 23 sata pozvala svoju dugaricu.

- Igrom slučaja, drugarica je bila u policiji, pa se policija javila. Nije htela da kaže gde je, ali bi danas trebalo da ode u policiju - kaže Sanelin brat Srđan.

Ponavlja da je najbitnije da je ona živa.

- Javila se, ali se nije pojavila. Videćemo šta će danas biti. Ma, samo da je živa - kaže Sanelin brat.

Pre nestanka, Sanela je otišla da prespava kod drugarice. Poslednji put je viđena juče oko devet sati u tom mestu. Na sebi je imala tamno zelenu trenerku, crne patike i crnu jaknu.

(Telegraf)

BONUS VIDEO - EKSKLUZIVNO: Ispovest supruge Dragana Panića (51), Srbina preklanog na brodu u Italiji

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (1)

SUNCE VAS PEČE DOK VOZITE: Black Glass ugrađuje termoizolacione folije za stakla koje imaju 80% toplotne zaštite