CRNOGORSKI DRŽAVLJANIN UHAPŠEN U VALJEVU: Krao cigarete iz seoske prodavnice
CRNOGORSKI državljanin D. V. (55) uhapšen je u Valjevu zbog krađe cigareta u jednoj seoskoj prodavnici.
Foto: Profimedia/Ilustracija
Kako je saopšteno, sumnja se da je on u noći između 8. i 9. februara razvalio vrata na trgovinskoj radnji u selu Valjevska Loznica i ukrao cigarete čija se vrednost procenjuje na oko 166.000 dinara.
Nakon hapšenja, D. V. je uz krivičnu prijavu za tešku krađu priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Valjevu, a sudija za prethodni postupak mu je, na predlog tužioca, odredio pritvor do 30 dana.
BONUS VIDEO:
RUSI NA TVITERU POSTAVILI VIDEO IZ SRBIJE: "Čuvar reda" u Kraljevu
Preporučujemo
HRVATSKA SVOJE KORENE TRAŽI U NAJDUBLjEM MRAKU: Kontroverzni praznik u susedstvu - "Stepinčevo" između verskog kulta i političkog tereta
JOŠ se nije stišala bura oko ustaškog pira na dočeku rukometaša, obeleženog Tompsonovim pesmama koje glorifikuju NDH, a iz Zagreba stižu nove provokacije koje bude aveti prošlosti.
11. 02. 2026. u 20:13
ORBAN OTKRIO ŠOK DETALjE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine
MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je da je 1999. godine, tokom svog prvog premijerskog mandata, dok su trajali sukobi u AP Kosovu i Metohiji i NATO agresija, dobio poziv od tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona da Mađarska otvori drugi front i napadne Srbiju ili "bar da puca iz Mađarske preko Vojvodine sve do Beograda", ali da je odbio takav poziv, preneo je danas Telex.
09. 02. 2026. u 11:13
JK PRIZNALA: "Sa njim sam izgubila nevinost - prvi put sa Nemanjom bio je grozan, užasan"
"IMALA sam 18 godina. Bilo je grozno iskustvo. Pomislila sam: "Kako nekome ovo može da se dogodi?" Bilo je užasno."
10. 02. 2026. u 07:32
Komentari (0)