DOKTORKA Danica Grujičić, direktorka Instituta za radiologiju i onkologiju Srbije i prva na listi za parlamentarne izbore Srpske napredne stranke, govorila je večeras o ekološkoj katastrofi koju je izazvala NATO agresija na Jugoslaviju.
ZAPADNO NASTROJENIM BIVSIM SRBIMA!NEMOJ vise da se javljate jer RATKOJIM SU ZAGADILI SRBIJU CE SE PAMTITI I NIKAD OPROSTITI!Pa ni vama PETA KOLONO ,doslo je vreme DEKONTAMINACIJE KAKO ZEMLJE TAKO I VAS -VREME JE -AMIN!U rupe mars!
OD 31 fakulteteta Univerziteta u Beogradu samo je 12 popunilo sva mesta u prvom upisnom roku, i to na 17 od postojećih 106 studijskih programa. Sve budžetske indekse podelilo je 11 fakulteta za 15 studijskih programa. U prvu godinu studija upisana su u prvom roku 10.984 studenta (7.592 na budžet i 3.392 samofinansirajuća), što je za 538 manje nego lane. Za septembarski upisni rok preostalo je 4.325 mesta (2.210 na budžetu i 2.115 samofinansirajućih).
ASOCIJACIJA novinara Srbije (ANS) najoštrije osuđuje ponovno vandalsko uništavanje spomen-obeležja velikom novinaru i jednom od osnivača Studija B, Đoki Vještici.
Nikola
16.03.2022. 21:57
Genocid i agresija nikada ne mogi da zastare! Treba tužiti i tražiti oštetu. Bilion dolara sa kamatama! Za svaki život 100 miliona!
Marko Marković
16.03.2022. 22:23
Daće veliki Bog da se zlotvorima vrati desetostruko!
nesa151
24.07.2022. 11:03
ZAPADNO NASTROJENIM BIVSIM SRBIMA!NEMOJ vise da se javljate jer RATKOJIM SU ZAGADILI SRBIJU CE SE PAMTITI I NIKAD OPROSTITI!Pa ni vama PETA KOLONO ,doslo je vreme DEKONTAMINACIJE KAKO ZEMLJE TAKO I VAS -VREME JE -AMIN!U rupe mars!