BOŽIĆ EU DEMOKRATAMA: Srbija nije ničija kolonija, niti će ikada biti
25. 06. 2026. u 21:34
25. 06. 2026. u 21:34
25. 06. 2026. u 20:20
25. 06. 2026. u 20:15
25. 06. 2026. u 17:01
25. 06. 2026. u 20:01 >> 22:08
Vladimir
29.03.2022. 19:35
Svaka cast nasim lekarima?
Tomo
29.03.2022. 21:22
@Vladimir - U strucnost i sposobnost sam se licno uverio.Cestitam.
Miki
29.03.2022. 20:15
Zar Srbija ima najviše srčanih bolesnika u Evropi?
tomica
30.03.2022. 03:51
cestitke samo kako taj rekord oboriste na par dana pre izbora
električar
30.03.2022. 10:16
Kod nas su rekordi vrlo specifični ... U oba smera ... Zavisi kako hoćeš da posmatraš ... i prezentiraš. A i kompatibilni ... Što bude bilo više bolesnika, lekarima će biti lakše da postižu velelepne rekorde ... Tamo gde je manje bolesnika ovakvih rekorda je manje !