VREMENSKA PROGNOZA ZA 6. APRIL: Jutarnji mraz, dok sunce ne izgreje i temperature do 23 stepena, uveče kiša i pljuskovi
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za narednih devet dana
Foto: Profimedia/Ilustracija
VREME U SRBIJI
Tokom dana biće sunčano. Uveče se na jugu i jugozapadu, a tokom noći i u ostalim predelima, očekuje naoblačenje mestimično s kišom i lokalnim pljuskovima s grmljavinom. Ujutru ponegde -2 stepena, tokom dana od 18 do 23.
SREDA 6. 4. 2022. Ujutro hladno ponegde sa slabim mrazem. U toku dana sunčano i toplo. Uveče na jugozapadu i jugu, a tokom noći i u ostalim krajevima postepeno naoblačenje mestimično sa kišom i lokalnim pljuskovima sa grmljavinom. Vetar slab i umeren, u južnom Banatu posle podne i uveče jak, južni i jugoistočni. Jutarnja temperatura od -2 do 7, a najviša od 18 do 23 stepena.
ČETVRTAK 7. 4. 2022. Pretežno oblačno mestimično sa kišom i lokalnim pljuskovima sa grmljavinom, posle podne na severu, a uveče i tokom noći i u ostalim krajevima prestanak padavina i razvedravanje. Vetar umeren, ponegde i jak zapadni. Najniža temperatura od 5 do 10, a najviša od 15 do 19 stepeni.
PETAK 8. 4. 2022. Umereno oblačno sa sunčanim intervalima, suvo i toplo. Vetar umeren, ponegde i jak jugozapadni. Najniža temperatura od 4 do 10, a najviša od 19 do 23 stepena.
SUBOTA 9. 4. 2022. Postepeno naoblačenje pre podne na severu, a posle podne i u ostalim krajevima mestimično sa kišom i lokalnim pljuskovima sa grmljavinom, a na visokim planinama uveče sa snegom. Vetar umeren, a na severu Vojvodine jak južni i jugozapadni. Najniža temperatura od 6 do 13, a najviša od 17 do 23 stepena.
PROGNOZA VREMENA ZA NAREDNIH PET DANA (od 10. 4. 2022. do 14. 4. 2022)
U nedelju hladnije, pretežno oblačno, mestimično sa kišom i lokalnim pljuskovima sa grmljavinom. Posle podne prestanak padavina i razvedravanje. Početkom naredne sedmice pretežno sunčano i toplije.
(RTS)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
DETALjNA VREMENSKA PROGNOZA ZA APRIL I MAJ: Nakon hladnih dana, konačno stiže proleće
04. 04. 2022. u 17:57
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SAMO NEKOLIKO SATI NAKON POBEDE NA SP: Argentina žestoko optužila Englesku i britansku mornaricu
ARGENTINA je ponovo otvorila spor sa Velikom Britanijom oko Foklandskih ostrva. Samo nekoliko sati nakon pobede nad Engleskom u polufinalu Svetskog prvenstva, Buenos Ajres je optužio britansku ratnu mornaricu za, kako tvrdi, „nezakonit upad“ u argentinske teritorijalne vode.
16. 07. 2026. u 14:34
NAPADNUT DUBAI: Odjeknula strašna eksplozija (VIDEO)
Snažne eksplozije odjeknule su u četvrtak uveče u centru Dubaija, dok su iznad grada, prema izveštajima očevidaca, presretnuti projektili tokom obnovljenih iranskih napada na ciljeve u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.
16. 07. 2026. u 19:15
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)