VULIN ČESTITAO RAMAZANSKI BAJRAM: "Svaki blagoslov i svako dobro od Boga"
MINISTAR unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin čestitao je Ramazanski Bajram predsedniku Mešihata Islamske zajednice u Srbiji muftiji Mevludu ef. Dudiću, vrhovnom poglavaru Islamske zajednice Srbije reisu-l-ulemi Seadu ef. Nasufoviću i muftiji Islamske zajednice Srbije u Beogradu i glavnom vojnom imamu Vojske Srbije Mustafi ef. Jusufspahiću, kao i svim vernicima islamske veroispovesti.
Foto Ministarstvo odbrane
- Vama i svim vernicima Islamske zajednice od srca čestitam Ramazanski Bajram uz želje za svaki blagoslov i svako dobro od Boga. Vreme Ramazanskog posta, još jednom nas je podsetilo na neprolazne vrednosti zajedništva, prijateljstva i uzajamnog poštovanja i poverenja, a vaši običaji još jednom ukazali na značaj milosrđa i čovekoljublja. Hvala vam što živeći u miru, slozi i ljubavi sa svojim komšijama i sugrađanima iznova i iznova pokazujete pravu suštinu Ramazanskog posta. Svim islamskim vernicima i Vama želim dobro zdravlje, porodičnu sreću i prosperitet, baš kao što iskreno želim da Ramazanski Bajram uvek proslavljate u radosti, u našoj voljenoj Srbiji, deleći tu radost najsvetijeg praznika Islama sa svojom komšijama i prijateljima. Bajram šerif Mubarek olsun - navodi se u čestitki ministra unutrašnjih poslova Aleksandra Vulina.
Sada je definitivno puklo savezništvo SAD i Ukrajine: Zelenski uradio nešto nezamislivo
UKRAJINSKO rukovodstvo, nakon više od godinu dana napora da održi stabilne odnose sa administracijom predsednika SAD Donalda Trampa, javno je priznalo krah dosadašnjeg partnerstva.
20. 04. 2026. u 20:41
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
Neće više nastupati: Zdravko Čolić odbio koncerte, ovo je razlog
KAO razlog Zdravko Čolić je naveo umor, ali i unapred dogovorene porodične obaveze.
21. 04. 2026. u 10:37
Komentari (0)