SREĆAN KRAJ POTRAGE! Pronađena devojčica koja je nestala prošle subote u Nišu
Devojčica Marija S. (16) koja je nestala 30. aprila, upravo je pronađena u blizini Železničke stanice u Ulici Dimitrija Tucovića u Nišu.
Foto J. Ć./Privatna arhiva
Nju je pronašao policajac.
Podsećamo, devojčica iz Prćilovice kod Aleksinca nestala je prošle subote kada je sa starijim bratom Boškom otišla na niški buvljak.
- Ostavio sam je da čuva stvari, da bih ja otišao da kupim telefon. Kada sam se posle pet ili deset minuta vratio, nje nije bilo. Pitao sam ljude da li su je videli, ali nisu ništa mogli da mi kažu. Niko je nije video - rekao je njen brat tada.
Preporučujemo
PATRIJARH NA ĐURĐEVDAN PORUČIO: Nema velikih dela bez podrške drugih
06. 05. 2022. u 18:08
SPORTISTA UPLATIO POLA MILIONA EVRA ZA VUKANA! Srbin pokazao veliko srce - insistirao da ostane anoniman
06. 05. 2022. u 15:34 >> 15:34
PREMINUO SLAVNI GLUMAC: Vest potvrdila državna agencija, bio je miljenik mnogih generacija
GLUMAC Homajun Eršadi preminuo je u 78. godini nakon borbe sa rakom.
12. 11. 2025. u 16:25
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
PERSONA NON GRATA: "Tijana, šta će Tompson na tvom koncertu?"
"Pa, nikad se ne zna..."
12. 11. 2025. u 11:04
Komentari (0)