DA LI STE JE VIDELI? Nestala devojčica iz Vrbasa, očajni roditelji je traže od petka!
DEVOJČICA iz Vrbasa, stara 13 godina, nestala je u petak.
Foto: Facebook printscreen
Očajni roditelji prijavili su njen nestanak policiji i objave dele po društvenim mrežama.
- Nestala devojčica ima 13 godina otišla u petak od kuće i još je nema – napisala je na Fejsbuku, na stranici Amber alert, njena majka.
Mediji su preneli da je otac devojčice rekao da je u četvrtak oko 11 sati ujutru otišla na previjanje. Policiji je nestanak prijavljen policiji u petak 6. maja.
- Trebalo je da ode na previjanje i otišla je, to smo proverili u domu zdravlja. Nema je već četiri dana, poslednja dojava koju smo imali je da je viđena u Srbobranu i to smo prijavili policiji, ali nije još uvek protvrđena informacija - izjavio je otac nestale devojčice.
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
KAKO DANAS IZGLEDA ALjOŠA VUČKOVIĆ Glumica objavila snimak iz pozorišta: "Veliki i dobri naš!"
GLUMICA Dragana Mićalović dirnula je pratioce objavom na društvenim mrežama, gde je podelila emotivan snimak legendarnog glumca Aljoše Vučkovića iz pozorišta. Na videu se vidi kako glumac peva na sceni.
28. 12. 2025. u 08:48
Komentari (0)