RHMZ IZDAO NOVU NAJAVU: Kiša u ovim delovima Srbije

REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod izdao je novu najavu na vremenske nepogode.

РХМЗ ИЗДАО НОВУ НАЈАВУ: Киша у овим деловима Србије

Foto: Tanjug

U narednom satu u Banatu, Pomoravlju, na istoku i jugoistoku zemlje ponegde sa kišom, rekli su iz RHMZ.

U Srbiji se ujutru po kotlinama i duž rečnih dolina očekuje lokalna pojava kratkotrajne magle, a u toku dana promenljivo oblačno, toplo i nestabilno vreme, mestimično sa kišom i kratkotrajnim pljuskovima sa grmljavinom.

Posle podne na severu i zapadu suvo sa sunčanim intervalima.

Vetar slab i umeren, pre podne jugoistočni, posle podne u skretanju na zapadni i severozapadni.

Jutarnja temperatura od 15 °C do 21 °C, a najviša dnevna od 30 °C do 33 °C.

Vreme u Beogradu

Prema prognozi RHMZ, u Beogradu će danas biti promenljivo oblačno toplo i nestabilno.

Ujutru i pre podne sa kratkotrajnom kišom ili pljuskom sa grmljavinom, posle podne suvo sa sunčanim intervalima.

Vetar slab i umeren, pre podne jugoistočni, posle podne u skretanju na zapadni i severozapadni.

Jutarnja temperatura od 18 do 21 °C, a najviša dnevna oko 33 °C.

BONUS VIDEO - POLICAJCI U SEDLIMA: Ekipa "Novosti" u poseti konjičkoj jedinici MUP-a Srbije

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

Konkurs je otvoren: ko zakasni – ostaje bez šanse za ROMA Company subvencije