NAŠA NAJLEPŠA SRBIJA: Predsednik Vučić objavio ovonedeljnog pobednika foto-konkursa (FOTO)
PREDSEDIK Srbije Aleksandar Vučić objavio je na Instagram profilu "buducnostsrbijeav" ovonedeljnog pobednika konkursa "Naša najlepša Srbija".

Foto: Instagram
Autor fotografije je Snežana Živković, a lokacija sa fotografije - selo Grbice kod Kragujevca.
- Dragi sugrađani, ove nedelje Vas vodimo u našu Šumadiju, riznicu raznolike lepote koju je priroda izdašno darovala pravim malim bogatstvom jedinstvenih i upečatljivih krajolika.
- Fotografiju je snimila Snežana Živković, koja nam je iz svog ugla prikazala selo Grbice. Kako sama kaže, ovo je slika Šumadije "pitome i tople, ovo je moj dom".
- Sve čestitke Snežani, a mi čekamo još vaših slika naše najlepše Srbije - napisano je u opisu prelepe fotografije bulki na polju pšenice.
Preporučujemo

NAŠA NAJLEPŠA SRBIJA: Vučić objavio ovonedeljnog pobednika foto-konkursa (FOTO)
17. 07. 2022. u 09:05

NAŠA NAJLEPŠA SRBIJA: Vučić objavio ovonedeljnog pobednika foto-konkursa (FOTO)
03. 07. 2022. u 09:06

NAŠA NAJLEPŠA SRBIJA: Predsednik Vučić objavio novog pobednika konkursa (FOTO)
10. 07. 2022. u 09:11

PORODICE U ŠOKU NAKON ŠTO SU OTVORILE KOVČEGE SA TELIMA: Nove bizarnosti nakon pada aviona u Indiji
SIN žene koja je poginula u padu aviona kompanije Air India izjavio je za Bi-Bi-Si da su u kovčegu s telom njegove majke pronađeni i „drugi ostaci“.
23. 07. 2025. u 16:49

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

NAUČNICI U STRAHU - RIZIK OD NESTANKA: Ada Bojana i Bokokotorski zaliv u opasnosti - more nikada nije bilo takvo
NIVO Jadranskog mora će, prema projekcijama, do kraja veka porasti 35 centimetara (cm), što će ugroziti obalska područja, posebno područje Ade Bojane i delove Bokokotorskog zaliva, navodi se u prošlogodišnjem Nacrtu Nacionalnog plana Crne Gore za prilagođavanje na klimatske promene.
25. 07. 2025. u 08:55
Komentari (30)