KRAJ SEZONE ODMORA: Višesatna čekanja na granicama, večeras zadržavanja i na naplatnim stanicama

28. 08. 2022. u 19:06

NA kraju sezone odmora intenzitet saobraćaja je pojačan na skoro svim glavnim putnim pravcima u Srbji, a u večernjim satima moguća su povremena zadržavanja i na naplatnim stanicama, saopštio je danas Auto-moto savez Srbije (AMS S).

КРАЈ СЕЗОНЕ ОДМОРА: Вишесатна чекања на границама, вечерас задржавања и на наплатним станицама

Foto: Printskrin MUP

Prema poslednjim informacijama JP " Putevi Srbije", nema zadržavanja na naplatnim stanicama na autoputevima.

Prema informacijama Uprave granične policije RS od 17:15 časova, zadržavanja na putničkim terminalima graničnih prelaza su od 30 minuta do tri sata.

Na Gradini na izlaz se čeka 30, a na ulaz 80 minuta. Na Preševu zadržavanje je na ulazu sat vremena.

Na Gostunu na izlazu čeka se 30, a na ulazu 40 minuta.

Na Jabuci putna vozila se na ulazu zadržavaju sat vremena, na Špiljanima 30, a na Kotromanu 40 minuta.

Na Batrovcima i Šidu na izlaz se čeka tri, odnosno dva sata.

Kada je reč o teretnim vozilima, gužve su na izlazu, pa se na graničnim prelazima Horgoš i Šid čeka po tri satas, a na Batrovcima sat vremena.

Na ostalim graničnim prelazima nema dužih zadržavanja za sve kategorije vozila.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
MOGLO BI UMRETI 4.500 LJUDI Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi

JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.

01. 07. 2025. u 11:45

Komentari (0)

ŠEŠELJ OTKRIO ZA TV NOVOSTI: Englezi poslali specijalnu jedinicu po mene i Stanišića