POSTALI STE LUČA I SVETIONIK ZA NAŠ NAROD NA KOSOVU I METOHIJI: Petar Petković čestitao "Novostima" 69 godina rada
DIREKTOR Kancelarije za Kosovo i Metohiju čestitao je "Večernjim novostima" 69 godina postojanja i uspešnog rada.
Foto: Tanjug
Njegovu čestitku prenosimo u celosti:
Poštovani gospodine Vučeliću,
U ime Kancelarije za Kosovo i Metohiju i svoje ime, Vama, članovima redakcije i svim zaposlenima čestitam 69 godina postojanja i uspešnog rada.
Za gotovo sedam decenija predanog rada, "Novosti" su se pozicionirale kao list visokih medijskih standarda i profesionalnosti koji uživa snažnu podršku i kredibilitet kod čitalaca, a posebno našeg naroda na Kosovu i Metohiji.
Objektivnim i utemeljenim izveštavanjem o životu i problemima sa kojima se naš narod i naša država suočavaju na Kosovu i Metohiji, kao i o podršci Vlade Republike Srbije ostanku i opstanku srpskog naroda na KiM, postali ste luča i svetionik za naš narod u pokrajini.
Na tom putu uvek možete da računate na moju i podršku Kancelarije za Kosovo i Metohiju.
Uz iskrene želje da i u godinama pred nama ostanete verni i dosledni sebi i svojim čitaocima, želim Vam srećan rođendan!
DIREKTOR
dr Petar Petković
Preporučujemo
DEDA JOJ INAUGURISAO PUTINA: Ko je majka unuke Slobodana Miloševića - druga Markova žena
10. 03. 2026. u 17:46 >> 17:46
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)