SRPSKI STUDENTI OPLJAČKANI U RIMU: Nestale stvari i lična dokumenta
STUDENTI prve godine Fakulteta političkih nauka, koji se nalaze na ekskurziji u Rimu, pokradeni su, a njihove stvari, među kojima su i lični dokumenti, nestali su iz autobusa.
Foto: AP
Ovaj slučaj prijavila je majka jedne od pokradenih studentkinja. Kako je pojasnila, grupa studenata je trebalo jutros da krene iz Rima ka Beogradu, međutim, kada su došli do autobusa, saznali su da su njihove stvari ukradene.
- Navodno je autobus, kojim je trebalo da putuju, obijen - navela je majka koja je želela da ostane anonimna.
(Blic)
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
RUSKI VOJNI STRUČNjAK: Jedan udar "orešnika" i "sarmata" može da uništi čitav NATO u Evropi
KOMBINOVANO lansiranje raketnih sistema „sarmat“ i „orešnik“ sposobno je da neutrališe celu vojnu infrastrukturu Severnoatlantske alijanse u Evropi, rekao je za ruske medije Aleksandar Stepanov, vojni stručnjak Instituta za pravo i nacionalnu bezbednost Ruske predsedničke akademije za nacionalnu ekonomiju i javnu upravu (RANHEGA).
13. 05. 2026. u 12:29
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
"NE MOŽEMO DA POBEDIMO, PREJAKI SU!" Putinov čovek iznenadio izjavom na ruskoj državnoj televiziji
POZNATI ruski reditelj i propagandista Karen Šahnazarov rekao je da Rusija ne može da pobedi Ukrajinu, da je protivnik prejak i da je u interesu Rusije da što pre okonča rat.
11. 05. 2026. u 19:09
Komentari (0)