URNEBESNA KOMEDIJA "NOVA IGRAČKA", UJEDNO I RIMEJK ČUVENOG FILMSKOG KLASIKA: U bioskopima od 29. decembra
"NOVA IGRAČKA" podsetiće starije generacije na holivudskog komičara Ričarda Prajera (Richard Pryor) i prvi rimejk filma "Igračka", dok će se mlađe smejati scenama sa urnebesnim komičarom Žamelom Debuzom (Jamel Debbouze) i legendarnim, nagrađivanim glumcem Danijelom Otejom (Daniel Auteil)
Foto: Promo
Da li razmaženom detetu novac može obezbediti novu igračku i to u vidu čoveka ?
Inspirisan kultnim klasikom "Igračka", ujedno i prvim ostvarenjem scenariste i reditelja Fransisa Vebera iz 1976. godine, reditelj Džejms Hut (James Huth) snimio je najnoviju komediju "NOVA IGRAČKA" (The New Toy) za koju je napisao i adaptirani scenario. Film će se naći na repertoaru domaćih bioskopa od četvrtka, 29. DECEMBRA.
Foto: Promo
Producent Ričard Grandpier (Richard Grandpierre) navodi da je prvi film ostavio jak utisak na njega "Gledao sam ga desetinu puta. Uvek sam želeo da ga prilagodim, jer je bila i komedija i društvena satira."
Jedan od najpopularnijih francuskih glumaca Žamel Debuz i višenagrađivani Danijel Otej našli su se zajedno pred istim kadrom rimejka i poznatog scenarija, "NOVA IGRAČKA".
Zajedno sa svojom suprugom Alisom, Semi živi srećno u siromašnom urbanom naselju među prijateljima i komšijama. Za rođendan svog sina, najbogatiji čovek Francuske otvorio je svoju robnu kuću, nudeći dečaku da izabere šta god poželi. Aleksandar bira Semija, noćnog čuvara, kao svoju novu igračku.
Foto: Promo
Ostavrenje čiji trejler filma zasmejava i nagoveštava komičnu novogodišnju nedelju, zabaviće širu publiku, ali i podsetiti one starije na prvi rimejk filma "Igračka" iz 1982. godine, sa nekada voljnim holivudskim komičarem Ričardom Prajorom (Richard Pryor) koji je tih godina, uz bezbroj svojih komedija, zabavljao publiku širom sveta.
VUČIĆ RASTURIO MILANOVIĆA! Predsednik Srbije ga razmontirao u paramparčad
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da podržava odluku predsednika Hrvatske Zorana Milanovića da otkaže skup Brdo Brioni u maju jer mu, kako je istakao, tamo nije mesto, kao i da mu je mnogo važnije da ode i položi cvet u Jasenovcu.
30. 03. 2026. u 18:31 >> 18:44
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)