KAMERE IH SNIMILE KOD LISIJEG VODOPADA: Evo gde su nestali otac i ćerka poslednji put primećeni

Новости Онлајн

16. 02. 2023. u 11:17

KAKO “Novosti” saznaju kamere u restoranu kod Lisijeg vodopada zabeležile su juče da Dragan i Milicu Daničić za kojima policija aktivno traga od sinoć.

КАМЕРЕ ИХ СНИМИЛЕ КОД ЛИСИЈЕГ ВОДОПАДА: Ево где су нестали отац и ћерка последњи пут примећени

Foto: Privatna arhiva

- Dragan i njegova ćerkica Milica (6) snimljeni su juče kod Lisijeg vodopada kada su svratili do jednog restorana, ali pošto restoran nije radio otišli su. Nadam se da ćemo ih uskoro pronaći - ispričala je za "Novosti" Draganova devojka Jovana Jelenković i moli sve koji imaju bilo kakvu informaciju da se jave.

Podsetimo, juče oko 14:30, Dragan Daničić i Milica Daničić (6) krenuli su iz Beograda ka Zaječaru, kako bi otac odveo ćerkicu majci koja tamo živi i od tada im se gubi svaki trag.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
MOGLO BI UMRETI 4.500 LJUDI Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi

JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.

01. 07. 2025. u 11:45

Komentari (0)

LETOVANJE U GRČKOJ SE PRETVORILO U DRAMU ZA MAJKU IZ SRBIJE: Jedno dete joj hospitalizovano u Solunu, drugo ostalo samo u Neos Marmarasu