VREMENSKA AGONIJA SE NASTAVLJA: Magla, vrelina, pljuskovi i grmljavina, ali se u priču uključuje i grad
10. 06. 2023. u 01:00
VREME u Srbiji danas promenljivo oblačno i nestabilno, mestimično sa kišom, pljuskovima i grmljavinom, češćim posle podne i uveče, a koji će lokalno biti obilniji uz kratkotrajnu pojavu sugradice i grada.
Povezane vesti
OD MINUSA DO 20 STEPENI CELZIJUSA: Danas vreme baš luduje
VREME u Srbiji danas ujutru i pre podne pretežno sunčano, posle podne postepeno naoblačenje sa zapada, a krajem dana i tokom noći mestimično se očekuje kiša ili kratkotrajni lokalni pljusak, osim u Banatu i na istoku Srbije gde će se zadržati suvo vreme.
04. 03. 2026. u 00:00
VREME DANAS PROMENLJIVO: Krajem dana će se nadviti oblaci nad Beogradom
VREME u Srbiji danas tokom dana promenljivo oblačno i toplije sa sunčanim intervalima, slabim i umerenim južnim i jugoistočnim vetrom koji će od sredine dana biti u pojačanju.
19. 02. 2026. u 00:00
KREĆU LEDENI DANI: Meteorolog otkriva da li će biti snega za Novu godinu
U SRBIJI će ujutru biti mestimično magla i niska oblačnost, koja će se u nekim nižim predelima zadržavati pre podne, dok će tokom dana biti pretežno sunčano, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod.
09. 12. 2025. u 07:16
IZ MINUSA U DEBEO PLUS U TOKU JEDNOG DANA: Vremenska prognoza za sredu, 11. mart
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
11. 03. 2026. u 00:00
PROLEĆE I OLUJNA KOŠAVA, Evo dokle će da traje: Vremenska prognoza za utorak, 10. mart
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
10. 03. 2026. u 00:00
Najnovije iz rubrike
PRESUDA
VIŠI SUD U BEOGRADU, sudija Marijana Nikolić Milosavljević, sudija pojedinac, u parnici tužioca Gorana Perišića iz Lazarevca, čiji je punomoćnik Ivan Ninić, advokat iz Beograda, ul. Kraljice Marije br. 12, protiv tuženih NID KOMPANIJA „NOVOSTI“ AD Beograd – Stari grad, ul. Trg Nikole Pašića br. 7, MB 07040962, i Andrijane Nešić iz Beograda, čiji je zajednički punomoćnik Igor Isailović, advokat iz Beograda, ul. Makedonska br. 44, radi naknade štete, vrednost predmeta spora 100.000,00 dinara, nakon održane usmene, javne i glavne rasprave zaključene dana 08.10.2025. godine doneo je presudu.
11. 03. 2026. u 22:49
Ova IMENA crkva NE PRIZNAJE: "Opomenuo bih roditelje..."
VLADIKA Atanasije objasnio je da li deca sa modernim imenima mogu da budu krštena u crkvi i da li u tom slučaju lično ime može da se razlikuje od krštenog.
11. 03. 2026. u 20:35
PORODIČNI DOM PETROVIĆA ČETNIČKI PRIHVATNI CENTAR: Nadežda Petrović je održavala i veze sa Apisovom organizacijom "Crna ruka"
VRHUNAC patriotskog angažovanja Nadežde Petrović u 1908. odigao se tokom velikih demonstracija u Beogradu povodom austrougarske aneksije Bosne i Hercegovine.
11. 03. 2026. u 18:00
UREĐUJE SE LEVA OBALA SAVE: Nove staze, zelene oaze i sadržaji za sport i rekreaciju (FOTO)
DIREKTOR „Srbijavode“ Goran Puzović obišao je sa inženjerima i izvođačima radova radove na uređenju priobalja leve obale reke Save u Beogradu, koji se realizuju u okviru infrastrukturnih priprema za održavanje međunarodne izložbe EXPO 2027.
11. 03. 2026. u 17:41
SRBIJA DOBIJA "KOMPAS" Novi nedeljnik od četvrtka na kioscima
OD 12. marta čitaoci u Srbiji imaće priliku da na drugačiji način sagledaju savremenu realnost. Na 100 strana pažljivo uređenih rubrika, analiza, intervjua i autorskih tekstova, novi nedeljnik „Kompas“ donosi kritičko sagledavanje ključnih pitanja našeg vremena.
11. 03. 2026. u 17:35
Komentari (0)