SASTANAK GAŠIĆA I AMBASADORKE KINE: Uskoro sistem 112
MINISTAR unutrašnjih poslova Bratislav Gašić razgovarao je danas sa ambasadorkom Narodne Republike Kine Čen Bo i tom prilikom potvrđeno je čelično prijateljstvo dve zemlje.

Foto: MUP
Kako je istaknuto na sastanku, biće preduzete odgovarajuće mere kako bi se omogućio bezbedan boravak turista iz Narodne Republike Kine u toku letnje sezone.
Ministar Gašić se posebno zahvalio Narodnoj Republici Kini na donaciji srpskog nacionalnog sistema 112, sa čijom implementacijom se počinje 1. jula ove godine.
Tom prilikom, ministar Gašić je istakao značaj ove donacije kojom će se policiji, vatrogascima-spasiocima i hitnim medicinskim službama omogućiti efikasnije reagovanje u hitnim i vanrednim situacijama. Takođe, ministar Gašić se zahvalio na podršci teritorijalnom integritetu Republike Srbije, kao i podršci Srbiji kada su u pitanju pokušaji takozvanog Kosova da postane član Interpola.

"POJEDOH SE ŽIV, IZLUDE ME TO" Vučić o otvaranju auto-puta do Požege: To su već foliranja i glupiranja, krajnji rok do ponedeljka
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić govorio je iz Čačka o otvaranju auto-puta do Požege.
03. 07. 2025. u 11:49

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi
JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.
01. 07. 2025. u 11:45

ISPOVEST RADNICE: "Kad biste ovo znali, nikad ne biste kročili na kruzer"
DRUŠTVENIM mrežama kruže viralni snimci u kojima osoba koja se predstavlja kao radnica na kruzeru deli detalje iz života na brodu. U jednom takvom videu podelila je niz fotki u kojima tvrdi da otkriva tajne života na kruzeru i tako šokirala mnoge.
05. 07. 2025. u 11:33
Komentari (1)