TROJE povređenih u jučerašnjoj pucnjavi u obračunu dve grupe migranata u šumi na obodu Subotice nakon zbrinjavanja u Opštoj bolnici su u stabilnom stanju. Sva tri pacijenta su zadržana na daljem bolničkom lečenju.
Da li su im uzete parafinske rukavice da se pohapse i proteraju oni koji su ucestvovali u pucnjavi?
Kad cemo napokon pokazati zube prema tim nelegalnim uljezima?
Pa policija nije ni napustila kamp, oni su izasli...
Tuga za sve zitelje Subotice i okoline!
MALA matura završena, stigli su i preliminarne rezultati testa, sledi objavljivanje konačnih rezultata 30 juna, a onda dva važna datuma - 1. i 2. jula kada budući srednjoškolci treba da popune listu želja. Posle polaganje male mature to je najbitniji momenat u nastavku daljeg školovanja, a ako ih ne popune dobro, to može skupo da ih košta jer se dešava da đaci ostanu neupisani u prvom krugu!
Napaceni
18.06.2023. 19:37
Da li su im uzete parafinske rukavice da se pohapse i proteraju oni koji su ucestvovali u pucnjavi? Kad cemo napokon pokazati zube prema tim nelegalnim uljezima? Pa policija nije ni napustila kamp, oni su izasli... Tuga za sve zitelje Subotice i okoline!
Pedja
18.06.2023. 21:03
Jeste im pronasli I oduzeli automate i ostalo oruzije st imaju?