UGROŽAVATE ŽIVOTE PACIJENATA: Lekari kivni zbog najavljene blokade koja može ugroziti rad najvažnijih bolnica
29. 06. 2023. u 11:03
POVODOM najavljene blokade zgrade TV Pink, čija zgrada se nalazi u blizini najvažnijih bolnica u državi, tokom protesta koje organizuje prozapadna opozicija, oglasio se prof. dr Vladimir Đukić, direktor KBC Dragša Mišović, ustanove koja je u neposrednoj blizini medijske kuće.
Kao i uvek opozicija se ponasa bahato. Bez ideje i plana žele da dodju na vlast! Danas narod sve vidi i ljude ne možete slagati!
Kako misle da ce blokiranjem grada da postignu nesto. Jako sebično ponašanje opozicije i svih zaludnicara koji kao šetaju a ustvari samo ometaju drugi narod da normalno zive
Opozicija ovim protestima donosi samo loše društvenom sistemu.
Protesti ugrozavaju sve gradjane Beograda
Opozicija to i želi, da ugrozi građane i čitavu državu, samomda bi se dokopali vlasti. Sramno!
Zaista bruka i sramota sta radi ova opozicija i kako maltretira gradjane svojim nesmislenim blokadama.
Opozicija samo sebe gleda. To što će ugroziti nečije zdravlje njih nije ni malo briga
Opoziciji je bitan samo lični interes, što bi oni mislili da će blokada nekome naškoditi. Bitna im je samo lična korist.
Najmanje demokratska ni ljudska osobina, je blokirati ulaz u bolnicu!
Opozicija ne bira sredatva da gazi po vlasti a ne sagledava ni posledice svojih nepromisljenih delovanja.
Svi građani su kivni,ne samo lekari, blokirati ulicu i prilaz bolnici to je van svake pameti
Protesti ološa opozicije ugrožavaju živote građana Srbije!
Opozicija pokazuje da im ništa nije sveto..
Opozicija kao i uvek gleda samo sebe, a za druge ih bas briga! Stidite se!
Bizarno je ovo sto opozicija hoce da ucini i bezobrazno.
Opozicija nije svesna koliko blokada mogu stete da naprave.
Zivot pacijenata se ne sme dovesti u pitanje.
Blokade mogu nekoga kostati zivota, a ko ce onda biti kriv za to...
Opozicija mora svoje bahatosti da smiri.
Nadam se da nece doci do potpune blokade.
I onda narod treba ovu bahatu opoziciju da podrzi, pa nikada.
Strasno dokle je opozicija spremna da ide zarad svog interesa, ne interesa gradjana Srbije.
Ne mozete bahatost iskazivati na neduznim ljudima.
Treba ih prijaviti za uznemiravanje, krsenje odredjenih zakona...
Bolnice moraju imati neprekidan i neometan rad.
Ovo prelazi u teski bezobrazluk opozicije.
Zato opozicija nikada nece doci na vlast.
Treba ih na neki nacin sankcionisati, jer ovo sto opozicija radi uopste nije humano i u interesu naroda.
Opozicija preteruje sa bahatim ponašanjem.
Opozicija i zeli da ugrozi gradjane, pa da za to okrive predsednika Vucica.
Ne razmislja opozicija o posledicama...
Bezobrazno i bahato od strane opozicije.
I trebaju da budu kivni, kad opozicija nema nimalo mozga...
Opozicija direktno ugrožava zdravlje i život građana.
Nista dobro uciniti nece ovim potezom.
Opozicija gleda samo svoj interes, pa makar i naskodili narodu.
Nadam se da će kod političara opozicije preovladati zdrav razum.
Nekome znaci minut, pola sata, sat, pa suludo je blokirati sve sto je bitno gradjanima.
Ako opozicija ucini to i blokira sve, narod ce biti jako kivan i besan.
U tim bolnicama ionako ima mesta samo za "elitu", "vezare" i šiptare i ostale iz regiona koji plaćaju lečenje.
Najnovije iz rubrike

POBEDA U PRVOM SVETSKOM RATU BILA VAŽNA ZA OPSTANAK SRPSKOG NARODA: Predavanje "Okupacija Srbije i planovi Centralnih sila" u KCNS
GOVOREĆI o značaju Prvog svetskog rata za sudbinu celokupnog srpskog naroda, istoričar SRĐAN Graovac je na predavanju "Okupacija Srbije i planovi Centralnih sila" u Kulturnom centru Novog Sada, naglasio da su u tom periodu mnogi važni događaji, poput okupacije Srbije 1915–1918. godine, ostali u senci velikih bojeva (Cer, Kolubara, Kajmakčalan,..) po kojima se taj ratni period urezao u kolektivnu svest srpskog naroda.
02. 10. 2025. u 11:12

I U SMEDEREVU DOJAVE O POSTAVLJENIM BOMBAMA U ČAK SEDAMNAEST ŠKOLA: Uzbuna u osnovnim i srednjim školama
Kao i u mnogim gradovima u Srbiji, i u Smederevu stižu dojave o postavljenim bombama u školama. Čak sedamnaest škola na području grada dobilo je ovakve dojave, saznaju " Novosti".
02. 10. 2025. u 11:11

DOJAVE O BOMBAMA I U LESKOVCU: Deca radi bezbednosti poslata kućama
Na mejlove više leskovačkih osnovnih i srednjih škola stigle su jutros poruke u kojima se navodi da je u njihovim zgradama postavljena bomba.
02. 10. 2025. u 11:08

(MAPE) OVAKO ĆE SE KRETATI NEVREME U SRBIJI: Pogledajte iz časa u čas, stižu sneg i kiša (FOTO)
POGLEDAJTE kako će se ledeni oblak kretati nad Srbijom i koje krajeve kad pogađa nevreme. Danas i sutra oblačno sa kišom i hladno, osim na severozapadu Vojvodine gde će se zadržati suvo vreme, najavio je RHMZ.
02. 10. 2025. u 10:47

NAGRADNI LIKOVNI KONKURS „NACRTAJ, OBOJI I OSVOJI!“
KOMPANIJA Forma Ideale i ove godine donosi posebnu radost mališanima i daje im priliku da se kreativno izraze učešćem na četrnaestom po redu dečijem likovnom konkursu pod nazivom „NACRTAJ, OBOJI, OSVOJI“.
02. 10. 2025. u 10:00
Komentari (47)