OD JESENI NOVA SEZONA KVIZA KOJI STE S UŽIVANJEM PRATILI NA PRVOJ
"Najslabija karika" traži najjaču
Foto: Promo
Na televiziji Prva će ove jeseni biti emitovana druga sezona "Najslabije karike", jednog od najgledanijih kvizova u protekloj sezoni. Čuvenu rečenicu "Vi ste najslabija karika, doviđenja!", slušaćete i u toku jeseni na Prvoj, a poziv za prijavljivanje novih takmičara uveliko je u toku.
Svi oni koji želele da pokažu svoje znanje i dokažu da su najjača karika mogu da se prijave putem mejl adrese prijava@najslabijakarika.rs. U prijavi je potrebno navesti ime, prezime i kontakt telefon, a kandidati moraju biti punoletne osobe.
Kviz najslabija karika u produkciji TV Prva, Two Rivers i BBC Studios, koji se ovog proleća vratio na naše televizijske ekrane, izazvao je burne reakcije gledalaca i u potpunosti opravdao epitete: inspirativno, intersantno, posebno, poučno, upečatljivo, impresivno, zanimljivo... Takmičari su svojim znanjem osvajali sumu od pet miliona dinara, a bilo je i onih koji su taktički izbačeni iako je njihovo znanje nemerljivo. Ipak, sve ovo doprinelo je neverovatnom intersovanju publike za ovaj kviz koji je prvi put emitovan u Ujedinjenom Kraljevstvu na BBC televiziji 2000. godine. Naravno, baziran na originalu Najslabija karika u Srbiji je bogatija za neočekivane i moderne obrte.
Propozicije ostaju iste kao i u prethodnoj sezoni - devet takmičara pokušavaće da osvoje sumu od pet miliona dinara tako što će kroz devet rundi odgovarati na pitanja iz oblasti opšteg obrazovanja, a osvojene sume stavljati u banku. Na kraju svake runde, takmičari će glasati za onog člana tima kog smatraju najslabijom karikom. U samoj završnici epizode ostaju dva takmičara koji će se međusobno boriti za pobedu i nagradu.
Preporučujemo
Sledi nam jedan od najrizičnijih vikenda u godini: MUP izdao važno upozorenje građanima
30. 04. 2026. u 12:09
Na povećanom broju strana: Na kioscima praznični trobroj „Večernjih novosti“
30. 04. 2026. u 09:28
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Zašto ne treba govoriti "primi moje saučešće"? Otac Predrag otkriva: "Ne budite plitki"
"KADA izjavljujete saučešće ne budite plitki..."
29. 04. 2026. u 12:35
Komentari (0)